• menu
    obsah

CCS FINANCE s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 25 črc 2011 15:35

Re: CCS FINANCE s.r.o.

Oni to na člověka zkoušejí hlavně psychicky. Udělají bububu, pohrozí soudama, vysokýma pokuta a já nevím čím vším ještě, vy padnete na prdel a mají vás v hrsti. Zaplatíte co chtějí.
Osobně bych jim žádnou pokutu neplatila ani hotově, ani ve splátkách. Nic vám nepůjčili, tudíž jim ani nic nedlužíte. Být vámi, dala bych jim písemně ať vás klidně dají k soudu a dokud ten soud neproběhne, neuvidí od vás ani korunu.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 10 srp 2011 13:08

Re: CCS FINANCE s.r.o.

Ahoj Hugosi, ráda Vás "vidím". Jak se máte? Je u Vás něco nového?
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 11 srp 2011 19:01

Re: CCS FINANCE s.r.o.

hugos píše:Ahoj Janko. Nového ani ne pokud pominu, že už mě odkopla i vlastní rodina aniž by se pořádně zajímali proč a jaké mají pozadí mé potíže. Takže mi poslední dobou není o nic více lépe.Každopádně už volím cestu pomocí odborníků a zkusím jednu firmu nabízející pomoc. Jelikož už své problémy velmi obtížně zvládám.V pondělí tam jedu na schůzku potom bych napsal jak to vypadá a do čeho půjdu. Vidím to ale na bankrot a pokud mi pomůžou i ostatní problémy vyřešit tak budu jen rád nabízí i právní pomoc tak uvidím. Nemíním už hledat půjčky či nějaké investory. Je to ztráta času a je fakt, že pokud vám nepomůžou blízcí tak nikdo.Je fakt, že jsem našel pár lidí kteří mi i poradili jak by se to dalo udělat ale zase musela by se do toho vložit pomoc známých a to je velmi obtížné v dnešní době. A než bych do svých problémů zatáhl druhé tak jsem od toho upustil.




My to zatím plácáme jak se dá, vyděláváme jen na dluhy a žijeme z kreditních karet,resp. z toho co splatíme na kreditku to zas vybereme a tak pořád dokola. Takže děs a hrůza. Asi půjdeme také do insolvence, vlastně nevím na co pořád čekáme, asi na zázrak :roll:
Tak snad Vám ta schůzka dobře dopadne. Dejte vědět.
  • 0


Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • menu
cron