• menu
    obsah

OZNÁMENÍ

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 24 čer 2011 19:18

Re: OZNÁMENÍ

Také chceme jít do insolvence, ale když jsem zjistila, co všechno se o vás druzí na internetu dočtou na stránkách insolvenčního rejstříku - veškeré vaše osobní údaje /mimochodem nemůžu pochopit proč k nim má mít kde kdo přístup/ vaše dluhy, věřitele a úplně všechno jak to celé s vámi je a probíhá, tak se ještě chceme snažit to řešit nějakou domluvou s věřiteli a pokračováním shánění druhé práce. Osobní bankrot bude až to úplně poslední řešení.
Zrovna nedavno jsem osobně poznala paní, která je rok v insolvenci a ta mi popsala jak to všechno probíhá a taky jaké měla nepříjemnosti s tím, že si jedna osoba o ní všechno našla právě v insolvenčím rejstříku a pěkně to o ní roztřepala po okolí. Já vím, že mi lidé můžou políbit zadek, ale přeci jenom jsou to velice nepříjemné a citlivé věci sami o sobě, navíc kdo by měl zájem to řešit s nejedním blbcem :roll:
Jinak s vámi souhlasím, že sehnat půjčku když je člověk v registru je nemožné, toho akorát zneužívají podvodníci.
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 25 čer 2011 18:01

Re: OZNÁMENÍ

Zdravím, já to o sobě roztřepala dopředu, máme u nás paní s exekucí, a víme o spoustě lidí, teří to řeší a nejde to.Není ostuda dostat se do insolvence, je horší splácet 3x víc, než jste dlužni jen proto, že se stydíte. Exekutor čekat nebude, podle nového vás navštíví bez souhlasu soudu.....pokud sledujete novinky.....
Mám za sebou první měsíc..ještě 59..ale ten klid od upomínek se zaplatit nedá. Poučení z krizového vývoje....:-))
  • 0


Zpět na Vaše zkušenosti s půjčkou a úvěrem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

  • menu
cron