Příspěvek 13 kvě 2011 13:44

Re: Dotaz na postup CSOB banky

Pokud někdo včas neplatí splátku je jasné, že bude banka posílat upomínky za které si účtuje nemalou částku. Mají to i ve smlouvě o úvěru. Rozumím tomu dobře, že ten dotyčný má tři půjčky u ČSOB, které neplatí včas a každý měsíc mu chodí upomínky? Tzn. že mu přijdou tři upomínky, celkem tedy 1500,-?
Jinak že mu nechtějí udělat konsolidaci je celkem pochopitelné pokud neplatí půjčky které u nich má, už mu žádnou jinou nedají, budou chtít svoje peníze stůj co stůj, nic jiného je nezajímá. A domluva s nimi není možná, to znám z vlastní zkušenosti. Vůbec snad nejlepší řešení je si najít druhou práci a platit, platit a platit, aby se z toho člověk co nejdřív vyhrabal a nemusel každý měsíc platit navíc ještě nehorázné sumy za upomínky.

Mně, jestli se jednou povede všechny dluhy splatit, okamžitě ruším účty a s bankama nechci mít víc nic společného. Oni se chovají hezky dokud jste "čistý" a dokud z vás něco mají. Ale jakmile se dostanete do problémů a potřebuje odložit či snížit splátky, už tak ochotný nejsou.
  • 0