• menu
    obsah

Konsolidace - asistivané postupné splácení

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Konsolidace

Příspěvky: 2

Registrován: 08 led 2011 15:46

Reputace: 0

Příspěvek 08 led 2011 15:52

Pokud máte zájem svoje dluhy postupně a pravidelně splácet a nehledáte žádně zázraky na počkáí, nabízí se Vám na www.konsolidace.net možnost dostat se z problémů. Agentura spolupracuje pouze ze spolehlivými klienty, kteří opravdu pravidelně měsíčně splácejí své závazky. Nejsou žádné poplatky předem a veškeré služby jsou ze strany agentury zdarma. Více na www.konsolidace.net
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 08 led 2011 20:56

Což o to, zní to hezky. Otázkou zůstává zda-li to nejsou zas jen plané sliby. Já osobně už nevěřím vůbec ničemu, za ty roky jsem narazila jen na samé podvodné společnosti. Bohužel.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 08 led 2011 21:15

Trochu jsem "zaguglila" a našla jsem mimo jiné i toto:

"konsolidační agentura na sebe převezme administrativu spojenou s Vašimi půjčkami a jedinou platbou od klienta hradí všechny stávající klientovy úvěry. Hlavním cílem konsolidace úvěrů je snížení vašich splátek. Konsolidační agentura není poskytovatelem úvěru."


Co tomu říkáte? Zřejmě další oddlužovací společnost jako je Asterie, Attila apod.
  • 0

<<

Konsolidace

Příspěvky: 2

Registrován: 08 led 2011 15:46

Reputace: 0

Příspěvek 09 led 2011 15:21

Vzhledem ke skutečnosti že jsou služby zdarma, Vám nic nebrání oslovit agenturu a vyzkoušet jejich nabídku osobně, pak se můžete o svoji zkušenost podělit s ostatními. Uvidíte jestli jsou to jen plané sliby, a nebo jestli systém funguje.
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 09 led 2011 16:45

Žádnou agenturu s konsolidací neberte, oslovte rovnou společnosti, co posktují půjčky. Ušetříte si tak spoustu poplatku a zklamání....
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 09 led 2011 19:36

I to je pravda...
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 09 led 2011 21:27

Konsolidace píše:Vzhledem ke skutečnosti že jsou služby zdarma, Vám nic nebrání oslovit agenturu a vyzkoušet jejich nabídku osobně, pak se můžete o svoji zkušenost podělit s ostatními. Uvidíte jestli jsou to jen plané sliby, a nebo jestli systém funguje.



Sama jsem se pokoušela vyjednat nižší splátky u České spořitelny a Cetelemu. Nepovedlo se. Proč by se to mělo podařit nějaké oddlužovací společnosti? A jak?
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 09 led 2011 23:02

Já osobně mám velmi špatnou zkušenost s raifkou. Každý říká, obraťte se na svou banku a řešte s nimi, ale banky nechtějí.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 09 led 2011 23:12

Přesně tak. Banky nechtějí, nemají zájem s vámi o něčem takovém jednat.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 10 led 2011 18:51

Ale všude se píše, že ano :-)
Přes banky "vlak nejede" :-)
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 11 led 2011 01:49

Máte pravdu, jedině s cetelemem mám lepší zkušenosti, jsou vstřícnější. Jinak máte po ptákách.....neuznají neschopnost splácet, pojistky k půjčkám jsou nanic, stejně je musíte platit 3 měsíce a pak požádat banku o plnění z pjistky, když ztratíte práci a to dobře prozkoumají, kolik odstupného dostanete atd
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 11 led 2011 17:46

Emily píše:pojistky k půjčkám jsou nanic, stejně je musíte platit 3 měsíce a pak požádat banku o plnění z pjistky


Tohle je pravda? Myslela jsem že pokud platím pojištění pro případ ztráty zaměstnání je samozřejmé, že pokud o práci přijdu, dojdu to bance nahlásit a splátky za mě začne automaticky platit pojišťovna. Vždyť ty pojistky dělají i několik stovek měsíčně!!!
A z čeho to mám jako pak platit? Z podpory? Tohle už se mi fakt jen zdá :o
  • 0

<<

paja43

Příspěvky: 16

Registrován: 27 srp 2010 10:45

Reputace: 0

Příspěvek 26 bře 2011 15:44

Re:

Konsolidace píše:Pokud máte zájem svoje dluhy postupně a pravidelně splácet a nehledáte žádně zázraky na počkáí, nabízí se Vám na www.konsolidace.net možnost dostat se z problémů. Agentura spolupracuje pouze ze spolehlivými klienty, kteří opravdu pravidelně měsíčně splácejí své závazky. Nejsou žádné poplatky předem a veškeré služby jsou ze strany agentury zdarma. Více na www.konsolidace.net

Máte sněma někdo vlastní zkušenost a poradit?
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 01 dub 2011 09:50

Re: Konsolidace - asistivané postupné splácení

Noknsolidujte s nikým, ani s bankou. dají vám větší půjčku, ale i větší úroky a delší dobu splácení.
Zahrabete se.....
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 01 dub 2011 10:12

Re: Konsolidace - asistivané postupné splácení

Právě takhle jsme se zahrabali my. Všechny banky udávají jak je to výhodné. Prd výhodné. Přivedlo nás to do pěkný pr... :roll:
  • 0

<<

sobotkova

Příspěvky: 5

Registrován: 03 kvě 2010 12:02

Bydliště: Brno

Reputace: 0

Příspěvek 16 dub 2011 17:14

Re: Konsolidace - asistivané postupné splácení

Jediným legálním oddlužením je JEN soudní cesta dle insolvenčního zákona, tedy insolvenční řízení.
Jakýkoliv jiný postup, kdy klienti platí různým firmám menší splátky než se věřitelům platit mají a tyto firmy samy je věřitelům přeposílají a krátí, TO JE CESTA DO PEKEL.
ZA PÁR MĚSÍCŮ JSOU KLIENTI V EXEKUCÍCH, PROTOŽE SI NEOVĚŘILI, ZE VĚŘITELÉ S TÍMTO POSTUPEM NESOUHLASÍ, TAKŽE RŮZNÍ SPRÁVCI DLUHŮ, KTEŘÍ SI SAMI UDĚLILI CERTIFIKÁTY , TO JE JENOM JINÝ NÁZEV PRO PODVODNOU ASTERII, STEJNÝ MAJITEL PAN BUČKO.
Lidičky, nebuďte líní věřitelům zavolat, zda souhlasí s tím, že budete platit méně, jinak jen nakrmíte podvodné firmy a jste v ještě větším průšvihu.
Když oddlužení, tak přes právnickou firmu a ti to podají rovnou na soud. Nikdo jiný exekutory totiž nezastaví.
Tel.776119448
  • 0


Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • menu
cron