• menu
    obsah

Insolvence

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 18 pro 2010 18:52

Začínáme s manželem uvažovat o insolvenci, tak bychom o tom chtěli něco vědět. Pokud by se našel někdo kdo má tu zkušenost, prosíme o nějakou informaci jak to probíhá a tak.
Děkujeme.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 19 pro 2010 00:16

Dobrý večer, zkuste: http://www.policiste.com/post1012.html#p1012

Tam se myslím něco podobného řešilo, ev. přidejte dotaz, třeba se dotyčný ozve a doplní info.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

jan mizer

Příspěvky: 10

Registrován: 12 pro 2010 22:50

Reputace: 0

Příspěvek 20 pro 2010 22:34

insolvence je nejlepši řešeni.musite byt zaměstnana ,čisty rejstřik,a podat na soud inslvenčni řizeni ,veškere dluhi včet,smlouvi se musi napsat d o dotazniku a poslat na soud,tam vas později předvolaj na předskoumani věřitelu -povine-a potam zaleži jestli vas oddlužni nebo na vas padne konkurs majetku,
kdyby vam povolily oddluženi ta po dobu 5 let vam budou sražet ze zaměstnani určitou častku takovou aby všem věřitelum stačilo aspon 30 procent .a vy budete žit jenom z životnoho min.celich5let po dobu 5 let vam ŽADNA BANKA NEPOSKYTNE UVĚR .aš potěch 5 letech musite čekat dalšich 4 rok y než vas zmažou z REGISTRU , ,,,,


jeto doba a těžky ,ale jeto nejlepši cesta jak se zbavit dluhu. než vahledavat nějake společnosti ktere na byzeji oddlužovani a stejně vam nepomužou na opak vas ještě dostanou do těžkych situacich než mate
tak to nějak postupuje

držim vam palcu a honě trpělivosti.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 21 pro 2010 16:30

Ještě jsme se nerozhodli a abych řekla pravdu, nechce se mi do toho. Pořád si říkám, že to snad nějak zvládneme. Pokud budeme mít zdraví a práci, tak to snad nějak půjde...
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 21 pro 2010 23:21

Není to legrace. ale pokud oba zatím pracujete, já osobně bych to insolvencí neřešil..
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

zuzi

Příspěvky: 1

Registrován: 04 led 2011 18:09

Reputace: 0

Příspěvek 04 led 2011 18:25

Do insolvence můžete jít jen za svou osobu ne dohromady jako manželé,ale každý zvlášť sám za sebe se svými dluhy.Aby se soud vůbec zabýval Vaším návrhem,nesmíte mít žádný nemovitý majetek.Nevýhodou je,že po dobu pěti let zůstává navrhovateli životní minimum.Výhodou však je,že se přestanete bát hrozících exekucí a že od podání návrhu na Vás věřitelé nemohou.Exekuce s poplatky by Vás určitě vyšly dráž a většinou se z nich do konce života nevymotáte.Insolvenční zákon,jeho znění i poradna je na justice.cz. Doporučuji si tento zákon přečíst a je tam i kalkulačka.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 04 led 2011 23:25

Díky za informace
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

paja43

Příspěvky: 16

Registrován: 27 srp 2010 10:45

Reputace: 0

Příspěvek 27 bře 2011 15:40

Re:

zuzi píše:Do insolvence můžete jít jen za svou osobu ne dohromady jako manželé,ale každý zvlášť sám za sebe se svými dluhy.Aby se soud vůbec zabýval Vaším návrhem,nesmíte mít žádný nemovitý majetek.Nevýhodou je,že po dobu pěti let zůstává navrhovateli životní minimum.Výhodou však je,že se přestanete bát hrozících exekucí a že od podání návrhu na Vás věřitelé nemohou.Exekuce s poplatky by Vás určitě vyšly dráž a většinou se z nich do konce života nevymotáte.Insolvenční zákon,jeho znění i poradna je na justice.cz. Doporučuji si tento zákon přečíst a je tam i kalkulačka.

No pokud někdo tak jak i já plat vydá pouze za půjčky tak bych byla ráda kdyby mi insolvence vyšla a mě zůstavalo měsíčně aspon to životní minimum...má prosím někdo zkušenost z insolvencí?
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 01 dub 2011 09:48

Re: Insolvence

Jsem v insolvenčním řízení a včera mi soudkyně povolila oddlužení. Nyní se budou hlásit mí věřitelé, mají na to 30 dnů, poté proběhne soud,aby mi sdělili kolik věřitelů se přihlásí azda mi to v konečné fázi povolí. Nechce se mi 5 letbýt na životním minmu ale s exekucema bych byla na minimu 15 let.
Advokátka, která mi s insolvencí pomáhá mi říká že se nehlásí všichni věřitelé. Jednomu pánovi se ze 7 přihlásili 3 a má to oddlužené za 3 roky. Šťastlivec a ty firmyse můžou jít klouzat, že se nepřihlásili. Po uplynutí té doby ještě musíte požádat soud ve zvlštním stání, aby vás zbavil všech závazků, to znamená i těch, kteří se nepřihlásili.Oni by tiž mohlim po 5 letech na vás vyběhnout s novou exekucí. Soud tohle pak bere za formalitu, protože věřitelé možnost dostali a že zaspali-je jeich problém.
  • 0

<<

sobotkova

Příspěvky: 5

Registrován: 03 kvě 2010 12:02

Bydliště: Brno

Reputace: 0

Příspěvek 12 dub 2011 22:25

Re: Insolvence

Ničí Vám dluhy život?
Pracuji pro společnost Abivia s.r.o, což je právnická firma a specializujeme se na oddlužení fyzických osob. Za nás mluví výsledky, přes 1500 spokojených klientů, úspěšnost 98%. Zbavíme vás vymahačů, exekutorů a tíživé nejistoty. Jsem k dispozici v Brně, od 8 do 19 hodin i víkendy. Rozbor, posouzení a finanční analýza vás nic u mne nestojí. Ve finančnictví mám praxi 12, let, diskrétnost je samozřejmostí.
Pokud jste z jiného kraje, napište mi telefon, e-mail , celkový součet závazků a druh příjmů,
Ozve se vám zástupce z vašeho kraje.
NENÍ POHLEDÁVKA, SE KTEROU BY SE NEDALO NIC UŽ DĚLAT. JSOU JEN POHLEDÁVKY BEZ ODPOVÍDAJÍCÍ PÉČE.
Hodně věcí se dá řešit, jen to chce přestat shánět další nesmyslné půjčky a přijet na schůzku.
Napište si na e-mail o více podrobností.
Jarmila Sobotková,, tel. 76119448,
Info.uspora@seznam.cz
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 13 dub 2011 13:12

Re: Insolvence

98% úspěšnost? Tak to já bych se svojí smůlou spadala do těch zbylých 2% :roll:
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 13 dub 2011 19:44

Re: Insolvence

Pro insolvenční soud musíte prokázat trestní bezúhonnost výpisem z rejstříků,pak dokládáta příjmy za poslední 3 roky a pracovní smlouvu na dobu neurčitou,kolik vyděláváte a to se pak počítá, zda vám po odečtení minima vyjde na 30% zbylých částí dluhů.Nejhorší jsou první 2-3 měsíce, kdy úplně odstavíte některé půjčky, zvedáte telefony-proč jste nezaplatili a že společnost nesouhlasí s insolvencí atd.Pošlou vám pokutu, druhou atd,něco málo zaplatíte....U insolvence projdete, pokud máte nejméně 3 !!!! půčky sesplatněné, to znamená, že jste nejméně 3-4 měsíce nezaplatili splátku a jinak, než sesplatnit k datu celou částku nejde.......jinak ne...a to jsou ty nervy, kdy vás bombardují telefonama a varují.Radím - dejte si to sepsat právníkovi,ty 2.000 za to stojí....
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 13 dub 2011 19:46

Re: Insolvence

  • 0

<<

sobotkova

Příspěvky: 5

Registrován: 03 kvě 2010 12:02

Bydliště: Brno

Reputace: 0

Příspěvek 16 dub 2011 17:34

Re: Insolvence

Emily píše:Pro insolvenční soud musíte prokázat trestní bezúhonnost výpisem z rejstříků,pak dokládáta příjmy za poslední 3 roky a pracovní smlouvu na dobu neurčitou,kolik vyděláváte a to se pak počítá, zda vám po odečtení minima vyjde na 30% zbylých částí dluhů.Nejhorší jsou první 2-3 měsíce, kdy úplně odstavíte některé půjčky, zvedáte telefony-proč jste nezaplatili a že společnost nesouhlasí s insolvencí atd.Pošlou vám pokutu, druhou atd,něco málo zaplatíte....U insolvence projdete, pokud máte nejméně 3 !!!! půčky sesplatněné, to znamená, že jste nejméně 3-4 měsíce nezaplatili splátku a jinak, než sesplatnit k datu celou částku nejde.......jinak ne...a to jsou ty nervy, kdy vás bombardují telefonama a varují.Radím - dejte si to sepsat právníkovi,ty 2.000 za to stojí....


>>>>.
zákon stanoví, že musíte mít minimálně 2 různé věřitele a být minimálně jeden měsíc po splatnosti, tedy nemusí být sesplatněné ÚPLNĚ VŠE, ale také to neznamená, že nesmíte platit vůbec nic, neplatit třeba hypotéku, když si chcete udržet střechu nad hlavou,tedy zajištěný závazek, to by byla blbost.Samozřejmě doporučuji to vždy řešit pře odborníky, právnickou firmu, která vás dá přímo na soud.
ŽÁDNÁ ASTERIE, NYNÍ SI ŘÍKAJÍ SPRÁVCI DLUHŮ, MAJITEL JE STEJNÝ.
tel.776119448, chcioddluzit@seznam.cz
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 18 dub 2011 14:13

Re: Insolvence

Zamítli mě insolvenci po prvé, protože jsem byla ,,pouze opožděna,, se splátkami. Nebyla jsem u 2 věřitelů po splatnosti a to dosáhnete pouze, když jim nesplácíte nic.Takže jsem nesplácela, sesplatnili mě a nyní jsem splnla požadavek soudu- být po splatnosti.
To je moje zkušenost.Pokud platíte třeba i menší splátky, narůstají vám penále a pokuty a k insolvenci se nedostanete....
  • 0


Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron