• menu
    obsah

CCS Finance- podvod!!!!

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 26 bře 2011 11:26

Re: CCS Finance- podvod!!!!

Máme tomu rozumět tak, že vás tato společnost podvedla? Uveďte, prosím, bližší informace.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 13 dub 2011 17:09

Re: CCS Finance- podvod!!!!

Potom je, Adélo, vaše rodina zřejmě jediná v téhle republice http://www.policiste.com/podvedl-vas-ne ... -t955.html
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 13 dub 2011 21:45

Re: CCS Finance- podvod!!!!

Nemám s touto společností vlastní zkušenost, dávám přednost společnostem, které jsou známé, např. Cetelem, HomeCredit, Cofidis, Credium atd. které nic neslibují, žádné nesmyslné pokuty nevybírají na nic si nehrají, jsou přímí poskytovatelé a hlavně -jednají s váma na rovinu, buď vám půjčí, nebo ne a hlavně bez pokut a poplatků předem.
Společnosti, jako je ta, o které je tu řeč je jen sprostředkovatelská společnost. Vybíráním nesmyslných pokut se takovéto firmy v podstatě živí, vždy se najde něco, za co bude klient pokutován půjčku vám nedají, ale pokutu téměř vždy a za každou maličkost. Jsou si dobře vědomy, že u nich žádají jen problémoví klietni protože člověk který je "čistý" půjde pro půjčku do známé a prověřené bankovní či nebankovní společnosti.
Také tyhle společnosti slibují že nenahlížejí do žádného z registrů, ale pak vám napálí pokutu za to, že jste jim zatajili že v registru jste.
Já říkám - důvěřuj, ale prověřuj.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 13 dub 2011 21:52

Re: CCS Finance- podvod!!!!

adelka píše:To bych neřekla. Na fórech i v práci je dost lidí, kteří mají od nich peníze.
A ten článek se mi nějak nezdá. Pokud si přečtete smlouvu, vše je tam napsáno a když vyplníte vše poctivě v dokumentaci, tak Vám nikdo žádnou pokutu určitě nedá, ale jako většina lidí, dostanete peníze.
Když napíšete, že nemáte žádné půjčky a zjistí se, že jich máte třeba 10, tak asi pokutu dostanete. Ale to je běžné u většiny finančních společností.




V GeMoneyBank jsme zatajila, že mám půjčku u České spořitelny a žádnou pokutu jsem neplatila :lol: Akorát jsem si připadala jako úplný idiot :lol:
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 15 dub 2011 11:51

Re: CCS Finance- podvod!!!!

jjolis píše:Prosím chtěla bych se zeptat a zaplatili jste jim tu odměnu?????Nebo jste podali trestní oznámení??A co se týče paní Adélky - chci říct jen jedno ano zlost mám a nechci nikoho urážet - prostě mi to připadá jako byjste byla jedna z nich -no ale klobouk dolů, ráda bych poznala těch 11-náct lidí ci jim půjčila tato společnost .....



To já také...
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 17 dub 2011 15:51

Re: CCS Finance- podvod!!!!

Paní Adélo, opravdu nejsme jeden člověk :D

Na společnost CCS Finance je psáno mnoho negativních příspěvků, navíc se na tuto společnost chystá trestní oznámení. Proč? Jen tak? Že se někdo nudí, tak prostě jen tak na internet hodí, že právě tato společnost je společnost podvodná?
Pokud jste jedna z té hrstičky lidí, kterým tato společnost půjčku poskytla, buďte ráda že to tak dopadlo, že jste nenarazila, nemusela platit nesmyslné pokuty, poplatky a já nevím co ještě. Jak vidíte, mnozí to štěstí neměli.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 17 dub 2011 16:19

Re: CCS Finance- podvod!!!!

adelka píše:Jinak s tou odměnou - říkáte, že Vás nikdo nekontaktoval a Vy jste je kontaktovala????
A divné na tomto fóru je, že tu píše jen janka, janula a jjolis. Nejste náhodou pořád jeden a ten samý člověk, co na ně udělal ten podvod s nepřiznanými úvěry a teď je tu pomlouvá????
Také jsem potkala na různých stránkách pár lidí, kteří je pomlouvají, ale když jsem si s nimi chvíli psala, zjistila jsem, že tito lidé podvodníci jsou, lžou a cítí se ukřivděni, když jim někdo řekne pravdu do očí. Nejvíce paní Petra K. (vystupuje asi pod 5 emaily) a pan Michal R. (ten má emailů asi 12).
Píšou pořád dokolaa to samé ...



Mně se stalo, že jsem na natu narazila na několik lidí, kteří se dušovali že dostali půjčku od společnosti Grenger. Ti lidé samozřejmě neexistovali, byl to jen jeden člověk, který na netu vystupoval pod mnoha nickama.
Mimochodem, společnost Grenger.cz dnes už neexistuje :lol:
  • 0

Další

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

  • menu
cron