Příspěvek 15 bře 2011 23:04

půjčky jako z ciziny na email pozor !!!

Ve skutečnosti se nejedná o nabídku finančního produktu, jde o mnohem větší podvod na osobu případného klienta. Osoba, která se vydává za investora, ve skutečnosti od aplikanta vyžádá všechny použitelné informace jako je jméno a příjmení, datum narozeni, adresa, číslo bankovního účtu, rodinný stav, zaměstnavatel, měsíční příjem... vše okoření dva doklady totožnosti, které aplikant pošle na email podvodníka. A víte, co se stane dál? Na Vaše jméno a vaše doklady s informacemi, které jste dodala, se otevřou bankovní účty v zahraničí- nejvíce preferovaná země je Německo, Kypr a státy severní Afriky- tam se dají otevřít bankovní účty přes internet s minimem informaci, stačí žádost podložit dvěma doklady totožnosti. Následně si podvodník počká 14 dni a na vymyšlenou adresu, kterou má pod kontrolou- většinou na bílého koníka, kterému slíbí za přijatý dopis peníze, ale nikdy je nevyplatí - mu přijde dopis z banky s bankovním účtem vedeným na Vaše jméno podpořeným debetní kartou- většinou Visa nebo MasterCard. A s tímto se, dají dělat velké věci... Zkušený podvodník Vás zaseká ve všech zahraničních registrech a potom se při dovolené do Egypta nebo Tuniska budete hodně divit, když z letiště pojedete místo na hotel na policii k výslechu, protože jste sama podvodnice- alespoň dle Vašeho účtu.. Pozor na to, podvodným investorům nejde ve skutečnosti o poplatek předem- to je minulost, dělají se horší věci!

Každopádně pokud mohu někomu pomoci radou, tak když už věříte na pohádky o investorech, tak jediné kam dejte poplatek je notářská nebo právní úschova.Sepište smlouvu a pokud nic nedostanete, tak notář či právník Vaše peníze nevyplatí.Na to je zákon.Každopádně s tím lidé či firmy nesouhlasí, protože jim jde o Vaše peníze a půjčit Vám ani nechtějí, takhle taky poznáte seriózního investora nebo firmu.Doufám, že touto radou jsem někomu pomohl a můžete mi věřit, že když je poplatek dopředu, tak Vám nikdo nic nedá ani zprostředkovatel, protože jakmile dáte peníze, tak už není důvod se k Vám chovat slušně či se o Vás zajímat.

Moc se omlouvám ale řekla bych, že tento příspěvek je nad zlato. Ze zkušenosti vím, že lidé nečtou příspěvky nad svým dotazem (i když žádají o pomoc), natož třeba z předchozí strany. Proto jsem ho sem přidala.
  • 0