• menu
    obsah

www Půjčky zdárek cz

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 17 bře 2011 22:00

Re: www Půjčky zdárek cz

Janka píše:Adresu nechtěla. Jen jméno, příjméní a rodné číslo. Tak blbá nejsem, abych někomu do telefonu diktovala i svojí adresu, pokud se teda nejedná o čestné společnosti jako je Cetelem, HomeCredit, nebo Cofidis.
A potom, zas až tak černě bych to neviděla, tohle jsou jen takoví podvodníčci, kterým jde čistě o poplatek předem. Co by si na mě asi taky kdo vzal. A do zahraničí taky nejezdím, na to nemám.


Podvodníčci ? např.Euro future - David Vlk 22-letý kluk, že je podvodníček ? Když se podíváte na příspěvky, kolik lidí podvedl, myslíte že pro sebe vydělal málo ? A na víc, od příštího roku takový podvodníčci jak o nich píšete, to budou mít těžší takto vydělávat, protože si nebudou moct založit takovouto firmu jednoduše jako teď a budou hledat další způsoby, jak podvodem tahat z lidí peníze. Nebo věříte, že to zabalej a půjdou do práce ? A do zahraničí jezdit taky nemusíte, pokud tam na vás nadělá někdo dluhy, tak se za nějaký čas věřitelé ozvou sami. A dluh určitě nebude v Kč.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 17 bře 2011 23:33

Re: www Půjčky zdárek cz

Nechci být sprostá, tak píšu podvodníček.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 18 bře 2011 00:14

Re: www Půjčky zdárek cz

Dost mě zaráží, že tady u nás v ČR mám velký problém dostat úvěr a už jen když si člověk jde pro nějakých 10tisíc ve všech bankách chtějí potrvzení o výši příjmu, několik podpisů, v některých případech i spolužadatele a ještě to ani kolikrát neprojde a žádost je zamítnuta. A v zahraničí se dají otevřít bankovní účty přes internet s minimem informaci, stačí žádost podložit dvěma doklady totožnosti a je to. Jak prosté.
V tom případě nechápu proč já tady tluču bídu s nouzí a radši si neotevřu účet někde na Kypru :roll:
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 18 bře 2011 00:54

Re: www Půjčky zdárek cz

No, proč ne? Pokud Vám někdo pošle svá osobní data, která jsou zapotřebí, můžete to zkusit - udělat nějakej dloužek dotyčnému. Protože, jak píšete, tady třete bídu s nouzí, tak otevřít účet na sebe Vám nepomůže.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 18 bře 2011 10:03

Re: www Půjčky zdárek cz

Poslyšte, možná byste měla jít na policii a vše jim tam vylíčit, upozornit je na to, co se chystá. Máte v tom hodně jasno a vyznáte se, tak proč to nějak neřešíte? Čím dřív, tím líp.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 18 bře 2011 13:10

Re: www Půjčky zdárek cz

A co jako jim mám říct, že to budou mít podvodníci těžší se založením společnosti na okrádání lidí ? První část Vašeho příspěvku jsem si stačila přečíst, než jste ho smazala a je vidět, že jste vůbec nepochopila příspěvek (půjčky jako z ciziny..), protože se Vaše odpovědi okolo něj točí. Ten příspěvek (nevím proč je zablokovaný), jsem tam vložila proto, aby se vědělo, že už podvodníci vymýšlejí další, ještě horší podvody než doposud a aby si každý pořádně rozmyslel, komu svá osobní data postoupí. Přečtěte si i další stránky o podvodech, taky budete vědet víc.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 18 bře 2011 16:46

Re: www Půjčky zdárek cz

Příspěvek není zablokovaný, je jen zamčený, určitě je dobře že jste ho vložila, kdo bude chtít přečte si ho, pro někoho je určitě přínosem.

Jak jsem vám již psala, já osobně se ničeho z toho co zde popisujete nebojím, ani nemám důvod, řeším teď mnohem závažnější věci. Nevím jak vám to mám ještě vysvětlit.
Vy sama o tom nic konkrétního nevíte, zkušenost nemáte, jen tady neustále omíláte jedno a to samé dokola. Budu ráda, když se připojí i ostatní se svými názory a zkušenostmi.
Přeji hezký den.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 18 bře 2011 23:11

Re: www Půjčky zdárek cz

Příspěvek zamčený nebo zablokovaný vyjde asi stejně, když na něj nemůžu dát svůj názor.
Ale já reaguji jen na vaši odpověď na můj příspěvek a nic tu neomílám. Pokud myslíte to, že sem píšu adresu na policii, čísla jednací a jak postupovat v případě podání hromadné žaloby na podvodníky, že rozesílání dopisů od vymahačské agentury je podvod a aby lidi nic neplatili, tak promiňte - myslela jsem, že to podvedeným pomůže. Ale když sama nejsem podvedená, tak jsem to sem psát asi neměla. V příspěvcích od Vás jsem nic podobného nečetla. No, Vy to tady moderujete. Tak abych tu už nic neomílala, můžete moje příspěvky smazat. Ještě jednou se všem za moje příspěvky omlouvám a přeji hezký den všem.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 19 bře 2011 07:03

Re: www Půjčky zdárek cz

Dále se opravdu nehodlám dohadovat a vést žabo-myší války, od toho zde nejsme.
Vaše téma je odemčené, můžete diskutovat.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 19 bře 2011 18:47

Re: www Půjčky zdárek cz

Děkuji, žádné žabomyší války jsem tu nevedla, pouze odpovídala na vaše odpovědi. Já se dohadovat také nechci, proto tady končím. Co jsem chtěla, to jsem tu napsala a pokud budou potřebovat pomoc další podvedení, budou si muset projít starší příspěvky. A pro ostatní: podvedená opravdu nejsem (dcera má zkušenosti s Euro Future), psala jsem tu ověřené informace od policie a právníka. Jen sem s dovolením občas nakouknu, co je tu nového. Možná, že sem dá také někdo příspěvek, který se dceři bude hodit v boji proti Euro Future. Ještě jednou se omlouvám a přeji hezký den všem. Marie
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 22 bře 2011 14:42

Re: www Půjčky zdárek cz

Toto mi dnes přišlo, musím se tomu smát :lol:


"Dobrý den,
také Vás již nebaví neustále vyplňovat na internetu žádosti o půjčku s nejistým výsledkem? Bojíte se sdělovat své osobní údaje prostřednictvím internetu, když nevíte, kdo všechno je může zneužít? Nechcete ztrácet čas čekáním, jestli se Vám vůbec někdo ozve?
Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, pak přesně pro Vás je připravena naše Půjčka po telefonu.

Zavolejte na 900 950 901 a domluvte si všechny podrobnosti přímo s naším operátorem. Již žádné další zdlouhavé čekání na zařazení Vaší žádosti. Výsledek žádosti Vám sdělí operátor již během hovoru. Zavolejte a získejte Vaší půjčku ještě dnes.

Hezký zbytek dne,


Nebankovní půjčky"
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 22 bře 2011 22:42

Re: www Půjčky zdárek cz

Jasně, pokecejte si na placené lince... :-) tak co vymyslí dále?
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

paja43

Příspěvky: 16

Registrován: 27 srp 2010 10:45

Reputace: 0

Příspěvek 25 bře 2011 20:28

Re: www Půjčky zdárek cz

Dobrý večer dala sem si poptávku a doěel mi tento meil-Dobrý den mohu vám pomoci.Jsem soukromý investor půjčuji na smenku,půjčuji od..............50 000Kč........... do 1 000 000Kč.Půjčuji jakékoliv čásky ve stejném jednorázovém úroku ve výši 24%.Úrok je jednorázový.Doba splatnosti do 1mil.....10let do 2mil...............20let.Nepožaduji ručení nemovitostí,ručíte mi pouze směnkou.Funguje to u mne tak jestli-že budete mít zájem zašlu vámsmlouvu ze vsemi podrobnostimi kterou mi vyplníte a zaslete spět na můj mejl.Pak se u mne platí poplatek ve výši 4000Kč.Zasíla se do hodiny od sepsání smlouvy.Je to na vyhotovení vaší půjčky.Platí te si tím notáře,právníka který přijede semnou osobně.Protože jezdím za klienty osobně až domů.Vyřízení půjčky trvá do12 hodin.U mne není žádný schvalovací systém,jestli že budete mít zájem kontaktujte mne na můj mejl a začnem to řešit.Z pozdravem Richard Stržina. NEMÁTE NĚKDO PROSÍM STÍMTO PÁNEM NĚKDO ZKUŠENOST?
  • 0

Předchozí

Zpět na Vaše zkušenosti s půjčkou a úvěrem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • menu
cron