• menu
    obsah

David Fuster - znáte ho ?

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 14 bře 2011 23:59

David Fuster - znáte ho ?

Jěště jeden email mi došel od Davida Fustera. Nevím proč, když nikde o úvěr nežádám ! Ale o panu Bradlym jsem už někde četla. Je to taky podvod !
Dobrý den,

Přejeme si, aby z úvěru, který někdy, že je v nouzi úvěru. Dáváme z
úvěru od řady 5000 - 50 milionů dolarů, liber, eur. Máte-li zájem,
kontaktujte nás emailem: serenefoxhelpfund@gmail.com

Vaše jména :...........
Částka potřebná :...........
Doba trvání úvěru :.................
Telefonní číslo :............
Země :...............

S pozdravem,
Pan Bradly
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 15 bře 2011 16:49

Re: David Fuster - znáte ho ?

Tyto emaily mi chodí taky, je to podvody, v podstatě žádné půjčky ani nic podobného, jenom nějaká firma se z nás snaží vytáhnout data... [blikani]Určitě nereagovat ani nijak neodpovídat[/blikani]
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 15 bře 2011 22:30

Re: David Fuster - znáte ho ?

Už mi to došlo!, no a po přečtení toho příspěvku mi běhal mráz po zádech, když jsem si představila, že bych někdy na tento email odpověděla ! Je to strašné, co už si ti rádoby podnikatelé ve financích dokáží vymyslet, jen aby ostatní přivedli na mizinu.
Nedávno na jiné diskusi se rozčilovala paní, že :

Zarazí někdo ty zmetky, kteří neustále nabízejí půjčky z ciziny? Jsou toho plné maily a ještě píší tady. Nic nechtějí, jen poplatky za převod, které si banky účtují samy. To snad není možné, ať jim už někdo zde zakáže přístup. Denně jich na svým mailu mažu 15.
Odpovězeno ji bylo toto:

Vážená pani, ve skutečnosti se nejedná o nabídku finančního produktu, jde o mnohem větší podvod na osobu případného klienta. Osoba, která se vydává za investora, ve skutečnosti od aplikanta vyžádá všechny použitelné informace jako je jméno a příjmení, datum narozeni, adresa, číslo bankovního účtu, rodinný stav, zaměstnavatel, měsíční příjem... vše okoření dva doklady totožnosti, které aplikant pošle na email podvodníka. A víte, co se stane dál? Na Vaše jméno a vaše doklady s informacemi, které jste dodala, se otevřou bankovní účty v zahraničí- nejvíce preferovaná země je Německo, Kypr a státy severní Afriky- tam se dají otevřít bankovní účty přes internet s minimem informaci, stačí žádost podložit dvěma doklady totožnosti. Následně si podvodník počká 14 dni a na vymyšlenou adresu, kterou má pod kontrolou- většinou na bílého koníka, kterému slíbí za přijatý dopis peníze, ale nikdy je nevyplatí - mu přijde dopis z banky s bankovním účtem vedeným na Vaše jméno podpořeným debetní kartou- většinou Visa nebo MasterCard. A s tímto se, Vážená pani, dají dělat velké věci... Zkušený podvodník Vás zaseká ve všech zahraničních registrech a potom se při dovolené do Egypta nebo Tuniska budete hodně divit, když z letiště pojedete místo na hotel na policii k výslechu, protože jste sama podvodnice- alespoň dle Vašeho účtu.. Pozor na to, podvodným investorům nejde ve skutečnosti o poplatek předem- to je minulost, dělají se horší věci!
Každopádně pokud mohu někomu pomoci radou, tak když už věříte na pohádky o investorech, tak jediné kam dejte poplatek je notářská nebo právní úschova.Sepište smlouvu a pokud nic nedostanete, tak notář či právník Vaše peníze nevyplatí.Na to je zákon.Každopádně s tím lidé či firmy nesouhlasí, protože jim jde o Vaše peníze a půjčit Vám ani nechtějí, takhle taky poznáte seriózního investora nebo firmu.Doufám, že touto radou jsem někomu pomohl a můžete mi věřit, že když je poplatek dopředu, tak Vám nikdo nic nedá ani zprostředkovatel, protože jakmile dáte peníze, tak už není důvod se k Vám chovat slušně či se o Vás zajímat.

Moc se omlouvám ale řekla bych, že tento příspěvek je nad zlato. Proto jsem ho sem dala.
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • menu
cron