• menu
    obsah

Coin Fortune Concern s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Pavla

Příspěvky: 4

Registrován: 17 kvě 2010 10:28

Reputace: 0

Příspěvek 17 kvě 2010 10:44

PODVOD!!!!!!! Dříve se jmenovali Direct Investment Group. Obchodní zástupce (Miroslav Paděra...pokud je to jeho pravé jméno) z Vás vyláká poplatek 9000Kč. Scénář je stále stejný. Výpovědní lhůta je 7 dní....ale snaží se Vás zdržet aby jste to nestihli. Policie s tím asi nic nezmůže a nepomůže, zkouším tedy rozesílat udání na ČOI, na ochrana práv spotřebitele, jelikož podávají lživé informace a též kontrolu z pracovního úřadu...nevím zda-li to bude k něčemu, ale snad jim trochu znepříjemním život. Jestli někdo na ně podává trestní oznámení, ráda se přidám.
  • 0

<<

honza

Příspěvky: 1

Registrován: 23 kvě 2010 18:23

Reputace: 0

Příspěvek 23 kvě 2010 18:25

...taky s nimi mám čerstvou zkušenost. Vzali si 6500,- s tím, že peníze jsou již připraveny k odeslání. Naštěstí jsem narazil na tyto stránky a hned po třech dnech jsem sepsal výpověď ze smlouvy, takže by mi snad měli vrátit peníze. Tak jsem na to zvědavej...
  • 0

<<

Radek Cz.

Příspěvky: 1

Registrován: 26 kvě 2010 12:07

Reputace: 0

Příspěvek 26 kvě 2010 12:24

Jo COIN FORTUNE CONCERN jsou sprosti podvodnici!!! Take jsem jim naletěl. Slibuji a lžou!!! Chtěli 6,500kč-to jsem jim dal a pak přišel dopis že chcou ještě 10,000kč a to zřizenim inkasa v bance.Ale to už jsem neudělal. Přidavam se k žalobě.
  • 0

<<

akcull

Příspěvky: 1

Registrován: 26 kvě 2010 16:36

Reputace: 0

Příspěvek 26 kvě 2010 17:04

Zrovna jsem se dostala na tyto stránky a když čtu vaše příspěvky tak je mi zle....v pondělí přítel zaplatil 9tisíc finanční poradkyni!!! Takže jak vidím, přišly jsme o ně taky :-(
  • 0

<<

Pavla

Příspěvky: 4

Registrován: 17 kvě 2010 10:28

Reputace: 0

Příspěvek 27 kvě 2010 16:25

Co se týče peněz, je jisté, že jsou v nenávratnu. Já jsem už od nich dostala další dopis a chtěli po mě ještě potvrzení inkasa za 7500Kč, na tož jsem volala na jejich linku a oznámila jsem, že jsem jim zaslala odstoupení od smlouvy, žádné peníze již ode mě neuvidí a zda-li mi vrátí zálohu 9000Kč....zase mlžili. Koukala jsem se na tu slouvu a je to v p....., mají to tak dobře napsaný, aby policie a nikdo na ně nemohl. Kdo už bohužel tu jejich smlouvu má, tak si přečtěte bod IV. záloha - pod číslem 7 a pak se podívejte pod co jste se podepsali na zadní straně. Dále a to už je snad výsměch a stojí se za to podívat je bod VIII. Ostatní a závěrečná ustanovení - pod číslem 1. Z toho fakt vyplývá, že peníze jsou vyhozené z okna a jejich obchodní zástupci mohou lhát jak tiskne a vše je vlastně v pořádku. Je nechutný a nemorální jak někdo dokáže beztrestně vydělávat na zoufalství druhých.
  • 0

<<

hoptrop

Příspěvky: 1

Registrován: 31 kvě 2010 08:53

Reputace: 0

Příspěvek 31 kvě 2010 09:06

Dobrý den,vzhledem k tomu,že jsem taky naletěla tak jsem chtěla VŠECHNY upozornit na tuto společnost.Sama mám 3 děti pro které jsem si chtěla od této společnosti půjčit peníze na lepší bydlení.Převedli mě na nějakou finanční poradkyni která mi ani neřekla své jméno ale je vedená na smlouvě pod číslem 188 a poslala jsem jí 4500 Kč na účet který byl veden na jméno p.Truhlář. Už 2 týdny se jí snažím dovolat či dopsat ale NENÍ žadná odpověď!!!!!! Teď mi nezbývá nic jiného naž žádat o SVÉ peníze zpět,ale nevěřím že tomu tak bude potom co si čtu Vaše příspěvky. Je mi z toho všeho do breku když vídím jak sem lehce naletěla a přišla o 4500Kč za které jsem klidně svým dětem mohla koupit něco co oni by sami chtěli.
  • 0

<<

Markéta

Příspěvky: 1

Registrován: 31 kvě 2010 14:36

Reputace: 0

Příspěvek 31 kvě 2010 14:39

Pěkné odpoledne ,naletěla jsem také-příspěvek 6500,- fin.poradci-neletěla jsem na inzerát Půjčka Denim na platný OP stačí zaslat.jm.příj.r.č.,tel.č.okr.částku na tel 777900194-pozor název půjčky mění-zjistila jsem o podvodnících COIN FORTUNE že firma sídlí v paneláku a majitel někde v chatové oblasti v lese-přidávám se k žalobě Markéta
  • 0

Naposledy upravil Markéta dne 31 kvě 2010 14:40, celkově upraveno 1
<<

Martina72

Příspěvky: 1

Registrován: 31 kvě 2010 15:14

Reputace: 0

Příspěvek 31 kvě 2010 15:19

Co se týká společnosti Coin fortune invest,podejte žalobu na tuto společnost pokud nás bude víc tak jsou v p.....y.
Já jsem tak dnes učinila na kriminální policii v místě bydliště.Já sama jsem měla podané odstoupení v ochranné lhůtě a stejně šli peníze podvodníkům.Všichni co jste podvedení touhle společností tak ji ihned udejte i ty jejich plané sliby tom 100% chválení.Čím nás bude víc tak to překlasifikují na trestní čin podvodu a obohacování.Můj telefon **********

Upraveno adminem: zakrytí tel. čísla na žádost autora příspěvku.
  • 0

<<

email.jezek

Příspěvky: 3

Registrován: 01 čer 2010 13:12

Reputace: 0

Příspěvek 01 čer 2010 13:15

Ahoj, tak jak vidím, nejsem jedinej, kterej naletěl...... tak že se s radostí přidám k žalobě. A docela rád si promluvím i s jejich "finančním poradcem" a nebude se mu to líbyt. Přišel jsem o 3000,- když se to sečte, tak si docela dost vydělali.... jeden náboj stojí 23 kč... tak asi příjdu o 3023kč
Stále mám kontakt na jejich "fin. poradce" s číslem 217 je někdo z jižní moravy, kdo by si s ním chtěl dát schůzku?? Řekneme mu svoje...
  • 0

Naposledy upravil email.jezek dne 01 čer 2010 13:21, celkově upraveno 1
<<

Ivana

Příspěvky: 1

Registrován: 01 čer 2010 17:25

Reputace: 0

Příspěvek 01 čer 2010 17:36

bohuzel,taky jsem vcera podepsala smlouvu a dnes ji vypovedela.Asi uz nic neuvidim.Nevim,jak vy,ale me prisla SMS,ze uver ve vysi 500000,- se splatnosti 240mesicu,mesicni orientacni splatka 4295kc.Obchodniho zastupce kontaktujte natelcisle 608463952 p.Toufarova.Tak pozor na ni.Procetla jsem si smlouvu azjistila,ze tato spolecnost jen zprostredkovava uvery,ale nedava,tak jak muzou vedet,jaka bude splatka.Je to podvod a je to i na zalobu.Jsem z Brna.Pripadne info na email:ivana122@seznam.cz.
  • 0

<<

novy uživatel

Příspěvky: 4

Registrován: 02 čer 2010 16:10

Reputace: 0

Příspěvek 02 čer 2010 16:26

Tak už také patřím k těm důvěřivým a nakonec podvedeným.Smlouvu napadnout nejde,je opravdu sepsaná s polu s podmínkami dokonale.Jako jedinec opravdu nikdo z nás nic nezmůže.Můžem se ale všichni spojit.Jak telefonicky,tak emailem a domluvit společný sraz a napadnout tuhle rádoby s.r.o. společně.Prosím tedy všechny,kdo přispěli do diskuse a mají zájem se připojit,ať zanechaji zde svůj jakýkoli kontakt.S radostí se ujmu toho,abych nám všem domluvila schůzku na místě,které bude vzhledem k rozlišnosti bydlište pro všechny přijatelné.Peníze se nám už nevrátí ,ale zatopit pod zadkem všem,co s tím mají něco společného určitě můžem.
  • 0

Naposledy upravil novy uživatel dne 02 čer 2010 16:29, celkově upraveno 1
<<

Pavla

Příspěvky: 4

Registrován: 17 kvě 2010 10:28

Reputace: 0

Příspěvek 02 čer 2010 20:24

Jsem ráda, kdyby se něco kolektivního podniklo a byla alespoň šance je trochu podusit. Sama jsem měla obavy se toho ujmout, jelikož nemám tolik zkušeností a nevím si tolik rady. Ale určitě se připojuji. Můj e-mail je: alvap.novakova@centrum.cz
  • 0

<<

martinek37

Příspěvky: 3

Registrován: 02 čer 2010 21:05

Reputace: 0

Příspěvek 02 čer 2010 21:14

Taky jsem naletěl. Kdybych si dříve firmu lépe prověřil, nepřišel bych o 3.000 Kč. "Moje" poradkyně se představila jako Lenka Janíková a sešli jsme se v jedné restauraci na Praze 4. Důkaz, že působí opravdu po celé republice. Smlouvy jsou opravdu neprůstřelné. To až když si to člověk pořádně projde, dojde mu, jakého vola ze sebe udělal. To mě štve snad ještě víc než "vyhozené" peníze. Dnes mi od nich přišly nějaké papíry. Nějaký další dotazník a inkaso na 1.500 Kč. Už jim samozřejmě nic nepošlu. Nevím, jestli něco dohromady zmůžeme, ale rád se připojím. Mail na mě: toman.martas@seznam.cz
  • 0

<<

CruelWoman

Příspěvky: 14

Registrován: 03 čer 2010 08:09

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 08:12

Taky jsem se v pondělí 1.6. setkala s P. Marešovou a dala jí 9 000kč s tím, že mi přijde dopis o splátkách a další týden peníze na konto. Takže nemám doufat a urychlené poslat dopis o odstoupení? Stihnu to ještě když to sepíši dnes a pošlu? Chjo člověk doufá v lepší budoucnost a takhle ho podvedou. Kontakt na mě je havelcice@gmail.com
  • 0

Naposledy upravil CruelWoman dne 03 čer 2010 08:13, celkově upraveno 1
<<

email.jezek

Příspěvky: 3

Registrován: 01 čer 2010 13:12

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 09:17

Tak že tedy já se přidávám a doufám že jim hodně zatopíme. Kontakt na mě email.jezek@seznam.cz Telefon pošlu na vyžádání. Jsem z Brna
  • 0

<<

CruelWoman

Příspěvky: 14

Registrován: 03 čer 2010 08:09

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 09:19

Je tu někdo kdo by tedy něco uspořádal, dal kontakty dohromady atd?
  • 0

<<

pavlína

Příspěvky: 1

Registrován: 03 čer 2010 09:51

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 10:00

Taky už patřím mezi podvedené. Složila jsem poslední peníze a ještě jsem si musela půjčit .Tento pán chtěl 12.000,- takže se také přidávám k žalobě. Kontakt na mě je werber2@seznam.cz. Jsem z Ostravy.
  • 0

Naposledy upravil pavlína dne 03 čer 2010 10:02, celkově upraveno 1
<<

martinek37

Příspěvky: 3

Registrován: 02 čer 2010 21:05

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 10:44

Myslím, že kontakty na ně jsou k ničemu. Určitě mění sim karty. Na jeden podvod je to stále minimální výdaj. Také mají vše předem zinscenované, aby vypadali věrohodně. Na mě hráli "habaďůru" se školením a schválně se jakoby opozdili z důvodu nějaké nehody na dálnici, aby to zřejmě vypadalo, jak jsou zavaleni prací. Po sepsání smluv zase tvrdili, že ještě nemohou odejít, protože čekají další dva klienty... nejhorší je ale to, že je to tak uvěřitelné, že jim to člověk sežere i s navyjákem.
Pro CruelWoman: S penězi jsem se dávno rozloučil, i když jsem hned v pondělí(schůzka byla v sobotu) poslal doporučeně výpověď smlouvy. Jak už jsem jednou psal, ty smlouvy jsou nenapadnutelný. Budu je tedy ještě o víkendu posílat právníkovi, ale taky s tím asi moc nesvede.
Ještě také doporučuji podívat se na jejich stránky. Je až neuvěřitelné, jak se tam ještě drze distancují od všech podvodných firem. Opravdu výsměch všem slušným lidem.
Také jsem začal kontaktovat slušné firmy, které nabízejí půjčky a o kterých vím, že jsou slušní, i když je to někdy za hodně vysoký poplatek. Všichni mi říkají to stejné. Tohle tady funguje již 20 let a na vrácení peněz předem zapomeňte.
  • 0

<<

CruelWoman

Příspěvky: 14

Registrován: 03 čer 2010 08:09

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 10:52

Pro martinek37: nu už jsem se s tím smířila ale nemohla jsem kvůli tomu ani do práce. Je nějaká rada kde si vzít nějakou půjčku minimálně 150 000kč a vědět, že jí opravdu dostanete? Já jsem kvůli jedné pozdní platbě v solusu ne v registru a tak mám menší problém :-(
  • 0

<<

novy uživatel

Příspěvky: 4

Registrován: 02 čer 2010 16:10

Reputace: 0

Příspěvek 03 čer 2010 11:53

Zdravím.Určitě výpověď smlouvy ihned sepište a odešlete,tím se nic nezkazí
  • 0

Další

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

  • menu
cron