• menu
    obsah

Dluhová poradna

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 18 úno 2011 15:45

Dluhová poradna

Dostala jsem kontakt na dluhovou poradnu, kde se věnují předluženým lidem. Máte někdo tu zkušenost? Navštívil jste někdo takovou poradnu? Jako nápad to špatný není, jen netuším, jak mohou v takovéto poradně zadluženým lidem pomoci. Třeba my máme s manželem takové dluhy, že vyděláváme jen na ně, takže dost pochybuju že by nám mohli nějak pomoci.
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 18 úno 2011 16:38

Re: Dluhová poradna

Taková pomoc zřejmě spočívá v tom, že vám radí jak ušetřit, popřípadě čeho se zbavit, prodat ty věci, které nutně nepotřebujete k žití. To znamená zbavit se kupříkladu auta, internetu a dalších věcí na kterých se dá ušetřit. Jenže to podle mého stejně nic neřeší a když, tak je dočasně. No, nevím.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 18 úno 2011 17:07

Re: Dluhová poradna

Také si myslím, že Vám radí spíš čeho se zbavit, jak si udělat např. konsolidaci, co nedělat atp.. Podle mě se tam člověk moc nového nedozví, jen to co by třeba udělal sám, ale nechce to dělat. Je pravdou, že zase člověk který se v tom pohybuje celý den, zná a má více informací o tom co kde a jak udělat. Podle mě je to jako u půjček, zaleží na koho narazíte, myslím si, že v tomto oboru se pohybuje taky dost "finančních poradců", kteří Vám vezmou jen peníze a nic neporadí.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.

Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

  • menu
cron