• menu
    obsah

Podvodníci EURO FUTURE

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Dremy

Příspěvky: 1

Registrován: 05 led 2011 15:47

Reputace: 0

Příspěvek 05 led 2011 16:01

Dobrý den,lidičky dejte si pozor na společnost EURO FUTURE(píší budoucnost Evropy),spíše mi to přijde jako podvodníci v Evropě...Sídlo společnosti Československé armády 287/19,500 03 Hradec Králové,IČ:28799330
Zažádala jsem si o půjčku po internetu,zavolala mi příjemná paní,že mi pošle podklady pro vyřízení půjčky.Ještě se jí ptám jestli se nejedná o nějaký podvod,atd.néé všechno je v pořádku až dostanete peníze,tak si strhneme poplatek za vyřízení půjčky a ejhle...Jelikož v dokumentech,které zasílá společnost k podpisu je i inkaso na 4 900,- Kč.Naštěstí jsem na účtu neměla žádné finanční prostředky,zašla jsem do banky abych zrušila inkaso a paní mi říká,že zadali příkaz pro strhnutí peněz za zprostředkování půjčky-(4 800-,Kč).Ale peníze od nich nedorazily.....
To je taková drzost,vydělávat na lidech, kteří se někdy i ne vlastní vinou dostanou do finanční tísně a v bance Vám půjčku nedají protože nesplňujete nějaká kritéria.Občas mi to přijde,že podvodníci mají v tomto státě zelenou:-) Tak snad někomu pomohu aby nenaletěl takové špíně...
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 09 led 2011 23:39

Dremy, už Vás jsou snad tisíce, co jste naletěli na tuto podvodnou firmu. Chce to jedno - zrušit inkaso, neplatit složenky co pošlou a přidat se k hromadné žalobě a nebát se jich !!!
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 18 led 2011 11:46

Dobrý den, koukám že tu podvedených stále přibývá a co jich je ještě takových, kteří nemají možnost se podívat na internet, nebo s ním neumí pracovat (starší lidé nemají PC ). Jak jsem tu už psala, moje dcera je taky jedna z těch podvedených euro future a přidala se k hromadné žalobě s pí.Černou, Nathalia05@seznam.cz která tu hledá další podvedené a nabízí pomoc k přidání se k žalobě (najdete ji tady také na facebooku). Dceru poté kontaktovala přes email a dala ji kontakt na právníka (právníkovi se nic neplatí), který ji sdělil, jaký bude postup a co má říct v případě, že ji euro future osloví s dalším vyhrožováním. Taky mě napadlo, jestli by nebylo dobré, podat bezplatný inzerát do všech možných novin aby se podvedení přihlásili k hromadným žalobám a další lidé by snad konečně nenalatěli na podvodníky.
  • 0

<<

SoReTo

Příspěvky: 2

Registrován: 21 led 2011 11:51

Reputace: 0

Příspěvek 21 led 2011 12:02

Divím se vám že podepíšete smlouvu aniž by jste ji četli. Já vím že když je člověk ve finanční tísni má radost že jde něco tak hladce. Ale mě už bylo divné že je to ihned schváleno a taky že mám nastavit inkaso na částku 4900,- kterou si vemou až přijdou peníze. Počkal jsem na smlouvu a je v ní jasně napsané že jsou pouze zprostředkovatelé takže nic být nemusí a že 4900,- si ztáhnou pokud uvěr domluví a pokud nedomluví tak po 30 dnech si ztáhnou 4800,- jako výdaje za jejich činost. To je přeci jasný podvod. To nemusím mít ani internet abych to poznal. Já nepodepsal, nic nevyřizoval a jsem v klidu. A po kouknutí na net už jsem si to jen potvrdil. Tak lidi proboha čtěte si to co podepisujete. Váš podpis je totiž hooodně cenny a můžete tak klidně přijít o všechno. Dnes je bohužel doba samých podvodníků kolem nás takže dobrý pozor na všechno!!!
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron