• menu
    obsah

Tak se musím smát...

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 26 pro 2010 19:55

Dostala jsem doporučení na pána, který poskytuje čestné půjčky. Tak jsem mu napsala a přišla mi tato odpověď:


"Dobrý den,
poskytnutí půjčky do 30tis.Kč je na směnku na dobu 6-ti měsíců při úroku 9% měsíčně. Zájemce o tuto půjčku musí mít pracovní smlouvu na dobu neurčitou a dát souhlas na splácení půjčky srážkou ze mzdy (měsíčně) u svého zaměstnavatele(pošleme tiskopis). Nelze u OSVČ, důchoců a MD!! Pokud by jste nesplňoval/a tyto podmínky Vy sám/a, tak je možno tuto půjčku poskytnout za těchto podmínek někomu z Vašich příbuzných nebo známých s tím, že nám by chodily splátky z jeho srážky ze mzdy a Vy by jste je splácel/a dle domluvy mezi vámi. V případě zájmu o tuto půjčku si napište o zaslání tiskopisu k jeho vyplnění a potvrzení u zaměstnavatele. Uveďte výši půjčku a dobu splanosti. Vyřízení je do druhého dne po zaslání kopie potvrzeného tiskopisu(ve formátu PDF!)."




Půjčka 30tisíc na půl roku, umíte si asi představit o jakou měsíční splátku jde? Rovných 7700,-!!!
Pokud si opravdu někdo tuto půjčku vezme, Pánbůh mu pomáhej :|
  • 0

<<

ax

Příspěvky: 1

Registrován: 26 pro 2010 21:41

Reputace: 0

Příspěvek 26 pro 2010 22:18

Zdravím všechny,
obrátil jsem se na zprostředkovatele LSD Direct, s.r.o. Jihlava-Praha, jejich perfektně připravené smlouvy jsou dopředu konstruovány jako podvod. Nazajistí žádnou možnost uzavřít smlouvu s údajným soukromým investorem. Jen za Vaší důvěru ale budete platit jako v mnoha případech 10. - 15.000 Kč. Neserioznost si dopředu pojistili v objednávce o zprostředkování rozhodčí doložkou (neplatnou), dále mají v záloze advokátní kancelář a svoji exekutorskou kancelář. Jde o trestuhodné propojení, aby všichni vydělali (zločinné spolčení), kromě žadatale o půjčku. Policie takové případy neřeší. Všem poškozeným doporučuji obátit se přímo na soud, s žalobou o neplatnost, pro porušení zákona o ochraně spotřebitele, ustanovení obč. zákoníku z důvodů uvedených v § 3 a § 39 a § 253 odst. 1 trestního zákona pro písemný návrh na lichevní smluvní podmínky. Nenechte takové zlatokopy okrádat osoby ve finanční tísni.
  • 0

<<

Biw dead angelCZ

Příspěvky: 1

Registrován: 31 pro 2010 11:48

Reputace: 0

Příspěvek 31 pro 2010 12:12

A.M.W Group s.r.o neberte si od nich zadnou pujcku jsou to podvodnici vsech podvodniku!Sepisou s vama smlouvu kde musite 2 roky platit pojistku od AXA s.r.o a potom vam penize stejne neposlou...a kdyz chcete mluvit s investorem tak vam cislo nedaji ze se vam sam ozve.Platime jim s pritelkyni uz rok po 550,- a ja platim 580,- kc mesicne .... a pujcka nikde
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 31 pro 2010 17:09

Svatá pravda..
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 06 led 2011 08:49

A další nabídka:

Dobrý den,.

Děkuji za váš zájem.Nezastupuji žádnou banku,ani jinou úvěrovou společnost,proto tedy nevidím důvod vám neposkytnout půjčku.Půjčuji své vlastní peníze.Při prevzeti pouze podepisete cestne prohlaseni,ze mate dostanecny prijem pro splaceni uveru.Dokládat nemusíte nic.Nejdříve bych vás chtěl upozornit na jednu věc.Sděluji to klientům dopředu,ještě před začátkem jednání.Kvůli spoustě klientům,kterým jsem poskytl úvěr a nezaplatili mi ani první splátku,jsem musel zavést tzv.první splátku.Je to kvuli snizeni rizika úveroveho podvodu.Výše první splátky je podle výše úvěru a dobu jeho splácení.Tato výše první splátky bude sdělena každému zájemci o úvěr individuálně.Je to částka,kterou budete splácet každý měsíc.Tato první splátka se musí uhradit ještě před vyplacením úvěru.Klient,který nemůže z jakéhokoliv důvodu tuto první splátku uhradit,budí podezření pro včasného a řádného splácení úvěru,tudíž mu půjčka poskytnuta nebude.První splátka se hradí na účet právního zástupce,nikoli na můj.Takze pokud se rozhodnete pred podpisem smlouvy od ni odstoupit,prvni splatku,vam zpet pravni zastupce vrati.Nic není z vaší strany závazné,dokud se u notáře nepodepíše úvěrová smlouva a směnka.Takze pokud se rozhodnete od smlouvy odstoupit o uhrazenou prvni splatku neprijdete.Jakmile uhradite prvni splatku na ucet pravniho zastupne,ten pote vypracuje potvrzení o úhradě,které se dokládá při podpisu úvěrové smlouvy.Klient má po zaplacení této první splátky zaplaceno na první měsíc splácení úvěru.Úvěrovou smlouvu se směnkou vypracovává také právní zástupce.Po uhrazení první splátky,vás budu kontaktovat,domluvíme si schůzku ve vašem městě,u notáře podepíšeme smlouvu a vyplatím vám úver,popřípadě částku převedu na váš účet v bance.Maximalni doba splaceni je az 10 let.Částku do výše 250.000Kč vám vyplatím na místě po podpisu v přítomnosti notáře.Úvěr nad tuto částku po podpisu převedu ve vaší přítomnosti v bance na váš účet.Cela vec trva dva az tri dny.Pokud mate o pujcku stale zajem,informujte mě a ja vam rad pomohu.Pouze sdelte o jakou castku mate zajem,dobu splaceni a ja vam sdelim veskere potrebne informace,spolu s vysi mesicni splatky.

V příloze zasílám vzor úvěrové smlouvy.Tento vzor je totožný s úvěrovou smlouvou,která vám bude u notáře předložena k podpisu.

Hezký den.Kamil Baudisch



Kurňa, tož neberte to........
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 06 led 2011 16:50

Je až neuvěřitelné co všechno si ti podvodníci dokáží vymyslet aby z nás dostali peníze. Zde kopíruji ještě jednu velice "výhodnou" nabídku kterou jsem nedavno obdržela. Aby ze mě dostali 1400,- klidně mi i přislíbili půjčku přes milion :D


"Dobrý den.Děkuji vám za informace které jsem po vás požadovala.S ohledem co nám o vás po prověření přišlo vám půjčku schválili ve výši 1.mil.200tis.Kč se měsíční splátkou 8300Kč kterou budete po dobu 20let.splácet.Tím pádem že vám půjčku schválili tak vám ji poskytneme.Půjčka je poskytována od soukromého investora.Ničím neručíte ani zástavu nevyžadujeme,pouze nám ke smlouvě podepíšete směnku.K uzavření půjčky budete potřebovat,OP.průkaz,druhý doklad totožnosti a číslo účtu od kud nám budou chodit platby.Pokud nemáte účet,domluvíme se na splácení složenkou.Schůzku si bud domluvíme po emailu a nebo v případě zanechání vašeho telefonického čísla po telefonu.Náš pracovník vás navštíví bud ještě dnes nebo nejpozději do druhého dne od zaplacení poplatku 1400kč.Víme že poplatek není populární věc v dnešní době.Poskytovali jsme půjčku bez poplatku.Jenže,a to je pravda i když se každý dušoval že u něj se to nestane,jsme jeli za klientem třeba do Ostravy a náhle si to klient rozmyslel.My jsme samozřejmě měli náklady.A to vystavení smlouvy u advokátního zástupce,ověření podpisu a cestovné atd.Proto jsme rozhodli že poplatek budeme vybírat i když si 80%lidí bude myslet že je to podvod.My klienty nebude přemlouvat,pouze jím nabídneme solidnost,rychlost a jak mé osobní doklady,během 5.min.lze ověřit že nejsou falešné ani kradené,smlouvu s ověřtelníma iniciály investora.O poplatku informujeme zároveň se schválením půjčky aby si klient rozmyslel jestli si od nás půjčku vezme či nikoliv.Pokud ne,děkuji za vás čas a chápu vaše rozhodnutí,pokud i nadále máte o půjčku zájem,prosím o vaše tel.číslo a adresu pro schůzku.Děkuji Kallaiová Lucie"


Ubožáci :/
  • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 06 led 2011 17:50

Biw dead angelCZ píše:A.M.W Group s.r.o neberte si od nich zadnou pujcku jsou to podvodnici vsech podvodniku!Sepisou s vama smlouvu kde musite 2 roky platit pojistku od AXA s.r.o a potom vam penize stejne neposlou...a kdyz chcete mluvit s investorem tak vam cislo nedaji ze se vam sam ozve.Platime jim s pritelkyni uz rok po 550,- a ja platim 580,- kc mesicne .... a pujcka nikde





Zrušte to....
  • 0

<<

Pavlinka

Příspěvky: 5

Registrován: 08 led 2011 08:09

Reputace: 0

Příspěvek 08 led 2011 08:29

Pan Baudisch je podvodník... Sice pošle směnku, smlouvu o půjčce a uznání dluhu.Bohužel jeho rodné číslo neexistuje. Je to ubohost sama.. No jo, má finanční problémy a tak shání peníze.. Neodpovídejte vůbec na tuto inzerci. Je to pouze virtuální psaní,l kde v závěru můžete přijít o poměrně hodně peněz za nic..


Emily píše:A další nabídka:

Dobrý den,.

Děkuji za váš zájem.Nezastupuji žádnou banku,ani jinou úvěrovou společnost,proto tedy nevidím důvod vám neposkytnout půjčku.Půjčuji své vlastní peníze.Při prevzeti pouze podepisete cestne prohlaseni,ze mate dostanecny prijem pro splaceni uveru.Dokládat nemusíte nic.Nejdříve bych vás chtěl upozornit na jednu věc.Sděluji to klientům dopředu,ještě před začátkem jednání.Kvůli spoustě klientům,kterým jsem poskytl úvěr a nezaplatili mi ani první splátku,jsem musel zavést tzv.první splátku.Je to kvuli snizeni rizika úveroveho podvodu.Výše první splátky je podle výše úvěru a dobu jeho splácení.Tato výše první splátky bude sdělena každému zájemci o úvěr individuálně.Je to částka,kterou budete splácet každý měsíc.Tato první splátka se musí uhradit ještě před vyplacením úvěru.Klient,který nemůže z jakéhokoliv důvodu tuto první splátku uhradit,budí podezření pro včasného a řádného splácení úvěru,tudíž mu půjčka poskytnuta nebude.První splátka se hradí na účet právního zástupce,nikoli na můj.Takze pokud se rozhodnete pred podpisem smlouvy od ni odstoupit,prvni splatku,vam zpet pravni zastupce vrati.Nic není z vaší strany závazné,dokud se u notáře nepodepíše úvěrová smlouva a směnka.Takze pokud se rozhodnete od smlouvy odstoupit o uhrazenou prvni splatku neprijdete.Jakmile uhradite prvni splatku na ucet pravniho zastupne,ten pote vypracuje potvrzení o úhradě,které se dokládá při podpisu úvěrové smlouvy.Klient má po zaplacení této první splátky zaplaceno na první měsíc splácení úvěru.Úvěrovou smlouvu se směnkou vypracovává také právní zástupce.Po uhrazení první splátky,vás budu kontaktovat,domluvíme si schůzku ve vašem městě,u notáře podepíšeme smlouvu a vyplatím vám úver,popřípadě částku převedu na váš účet v bance.Maximalni doba splaceni je az 10 let.Částku do výše 250.000Kč vám vyplatím na místě po podpisu v přítomnosti notáře.Úvěr nad tuto částku po podpisu převedu ve vaší přítomnosti v bance na váš účet.Cela vec trva dva az tri dny.Pokud mate o pujcku stale zajem,informujte mě a ja vam rad pomohu.Pouze sdelte o jakou castku mate zajem,dobu splaceni a ja vam sdelim veskere potrebne informace,spolu s vysi mesicni splatky.

V příloze zasílám vzor úvěrové smlouvy.Tento vzor je totožný s úvěrovou smlouvou,která vám bude u notáře předložena k podpisu.

Hezký den.Kamil Baudisch



Kurňa, tož neberte to........
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron