• menu
    obsah

RODANDOS CZECH FINANCE

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Renata5967

Příspěvky: 2

Registrován: 01 říj 2010 10:26

Reputace: 0

Příspěvek 01 říj 2010 10:38

Jejich inzerat znel veruhodne do chvile kdy pani na tel. cisle 731129829 obdrzela castku 2000kc. Tim veskera snaha o pujcku skoncila a moje zadost byla okamzite zamitnuta a pry predana jinemu investorovi. Delaji si snad z cloveka blazny? Delaji bohuzel jim to nas stat dovoluje. Melo by se stim zacit neco delat!
  • 0

<<

fortes

Příspěvky: 1

Registrován: 28 lis 2010 17:33

Reputace: 0

Příspěvek 28 lis 2010 17:41

dneska jsem měl co do činění s touto společností. díky netu jsem nakonec to této transatkce nešel díky vám, nicméně paní se kterou jsem mluvil byla tak vsřícná že půjčku slibovala hned na místě, žádný problém že jí dostanu. pro jistotu jsem kouknul na net a hle tahle firma je na černé listině takže díky za upozornění, ale podporovat je nebudu. nic jsem nepodepsal !!!!!! jen mě zarazilo že SMS od ní přijatá jasně sdělovala že půjčka je v podstatě schválená že se nemám čeho obávat. teda se ptám jak může sprostředkovatel něco slibovat ??????
  • 0

<<

Jika01

Příspěvky: 1

Registrován: 24 pro 2010 10:26

Reputace: 0

Příspěvek 24 pro 2010 10:29

Bohužel mám naprosto stejnou zkušenost.Paní zprostředkovatelka obdržela peníze s tím,že půjčka je schválená a na 100% ji dostanu a ejhle!!!!!Přišla SMS,že půjčku nedostanu a jsem taky předaná jinam.Tak bychom s tím měli asi začít něco dělat,opravdu nemám peněz nazbyt,abych je cpala do chřtánu podobné spolenosti a chtěla bych je dostat zpátky.
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

  • menu
cron