• menu
    obsah

IFP Institut finančního poradenství

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

anaj

Příspěvky: 11

Registrován: 18 říj 2010 10:09

Reputace: 0

Příspěvek 19 lis 2010 14:23

Máte někdo zkušenost z vypovězením smlouvy?
  • 0

<<

hanz64

Příspěvky: 1

Registrován: 21 pro 2010 19:13

Reputace: 0

Příspěvek 21 pro 2010 19:24

Právě jsem ve zprávách viděl reportáž o společnosti IFP.V telefonickém rozhovoru bylo uvedeno jméno ředitele(?),kterého znám asi 20 let a jedno vím určitě:kde tento ,podnikatel´působí,tam se dříve nebo později stane nějaký tunel...ale velkou takovou akci bych od něj nečekal!!!!!!
  • 0

<<

vlasta40

Příspěvky: 1

Registrován: 22 pro 2010 08:59

Reputace: 0

Příspěvek 22 pro 2010 09:10

Kamarádka mě minulý rok tahala do společnosti IFP,prošla jsem dokonce jejich školením,vlastně popovídáním,jak říkala jejich managerka.Povídala nám o tom,jak snadno se dají vydělat peníze,že je máme přímo na dosah,což se mi nelíbilo,ale nechala jsem jí nadále vyprávět pohádku!A pak to přišlo...musíte toto,toto a toto...a hlavně podepsat směnku na 48tisíc Kč,na 2 roky a pojištění a smlouvu spolupráce a musíte přivést další a další dušičky,které utopíme...šla jsem od toho,okamžite!!!!Nechápu,jak to mohli někteří podepsat a nebyli to žádní hlupáci ani naivci,prostě poslechli vábení snadně vydělaných peněz.
Pamatuji si tzv. letadlo,které bylo v módě hned na začátku 90let,toto je něco podobného,jen převlečené do smluv a obleků!!!
Dnes jsem ráno viděla v televizních novinách příspěvek,kde se o této firmě mluvilo a asi je čekají trošku větší problémy!!!
Ale proč musí taková firma tak dlouho z lidí ždímat peníze a až po čase se někdo naštve a podá žalobu nebo napíše do televize a atd. a oni do té doby kradou,kradou a ničí!!!
Mnoho lidí,kteří pro tuto firmu pracovali a odpojili se,protože byli nespokojeni,pracují dnes pro obdobnou firmu,která má jako náplň podnikání prodej filtrovacích přístrojů na vodu a jako druhé podnikání má něco podobného jako IFP.Takže POZOR!!!!!Není to už u nich tak drastické jako u IFP,směnka a tak,ale opět je to na bázi letadla!!!!Jen teď nevím,jak se ta firma jmenuje,nebylo to pro mě důležité si to zapamatovat,jelikož jsem to opět odmítla!!!
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 22 pro 2010 13:17

Hodně smutné :-(
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

  • menu
cron