• menu
    obsah

EURO FUTURE s.r.o.

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

jan mizer

Příspěvky: 10

Registrován: 12 pro 2010 22:50

Reputace: 0

Příspěvek 16 pro 2010 22:14

dnes jsem dostal obalku od euro future s.r.o

den předtim neš obalka přišla tak nějaka pani mi volala

že aš obalka přijde tak mam hned zařidit trvaly přikaz učtu.


než obalka přišla tak jsem byl na netu,A VIDA DALŠI PODVOD

tak jsem obalku poslal zpět NEOTEVŘENOU.a do emailu jsem napsal

ŽE NEMAM ZAJEM tak uvidime co dal.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 17 pro 2010 08:56

Pěkná reakce :-)

Doufám, že vše bude v pořádku...
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 17 pro 2010 14:55

jan mizer píše:dnes jsem dostal obalku od euro future s.r.o

den předtim neš obalka přišla tak nějaka pani mi volala

že aš obalka přijde tak mam hned zařidit trvaly přikaz učtu.


než obalka přišla tak jsem byl na netu,A VIDA DALŠI PODVOD

tak jsem obalku poslal zpět NEOTEVŘENOU.a do emailu jsem napsal

ŽE NEMAM ZAJEM tak uvidime co dal.




To jste udělal dobře.
  • 0

<<

jan mizer

Příspěvky: 10

Registrován: 12 pro 2010 22:50

Reputace: 0

Příspěvek 17 pro 2010 23:42

dostal jsem email od euro future sro

že takovou šanci uš nebudu mit -jak pro koho šance
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 18 pro 2010 09:46

Jojo, to oni píší- "máte jedinečnou šanci získat úvěr..."kontaktujte svého finančního poradce, nebo bude úvěr poskytnut dalším klientům..." blablabla...samé nesmysly!!!
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 18 pro 2010 12:05

S těmito nabídkami přichází klasicky i banky, slibují úrok od 5.7% a finální je čtyřnásobný.. To také není moc fér.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Jakub Krosnář

Příspěvky: 1

Registrován: 19 pro 2010 09:06

Reputace: 0

Příspěvek 19 pro 2010 09:09

Je mi 23 let.. Tohle to měla být moje první půjčka.Chtěl sem své přítelkyni udělat radost,myslel sem si že to zvládnu tetkom toho lituji že sem se neporadil s lidmy co v tom chodit umí.Chtěl sem pro nás koupit byt potřeboval sem sehnat rychle peníze.Nedávno sem nastoupil do práce a ještě sem neměl 3měsíce odpracované jak vyžadují banky.Myslel sem si,když mi volali a tak přesvědčivě mi vše říkala že by to mohlo vyjít,měl sem z toho radost.Těšil sem se až budu moct přítelkyni vzít do nového bytu dle našich představ.Tetka nemám nic.Vzali mi peníze,tetkom před vánoci,nemám nic nakoupeného ani dárky,vůbec nic. Když sem tam volal,a konečně se dovolal,řekla mi jenom stím vám nepomůžu a zavěsila mi telefon.
Sporstě mě okradli před vánoci.. :,(
  • 0

Naposledy upravil Jakub Krosnář dne 19 pro 2010 09:11, celkově upraveno 1
<<

jan mizer

Příspěvky: 10

Registrován: 12 pro 2010 22:50

Reputace: 0

Příspěvek 19 pro 2010 22:13

syčaci jedny !!!!!!!!!!!!

na POLICII s nimi a dat tresni oznameni zlodějové,

<nebo rovnou ZASTŘELIT> s hotovo.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 20 pro 2010 00:26

Dobrý den,
TENTO INZERÁT SI EURO FUTURE SPROSTĚ PODALO NA DISKUZI O JEJICH PODVODNÉ FIRMĚ !!!!!!!!!!!!
NA TEL.ČÍSLO 905 ... NEVOLEJTE!!!!!!! ZAPLATÍTE MNOHEM VÍC, NEŽ 95 Kč HNED V PRVNÍ VTEŘINĚ 950 Kč !!!!!!!!!!!!!!

toto je jejich inzerát!!!
Společnost Euro Future, s.r.o. Nabízí zprostředkování finančních služeb
– půjčky, úvěry, konsolidace, hypotéky přes nebankovní sektor. Kontaktujte nás na telefonním čísle 905 950 000 a zažádejte si zde o Vaší půjčku.

Cena hovoru na číslo 905 950 000 je 95 Kč vč. DPH

službu technicky zajišťuje Erika, a.s.
  • 0

Naposledy upravil Marie dne 20 pro 2010 00:31, celkově upraveno 1
<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 20 pro 2010 00:44

Bez reklam prosím...
příspěvek jsem editoval..
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Jana1

Příspěvky: 32

Registrován: 02 lis 2010 20:26

Reputace: 0

Příspěvek 20 pro 2010 12:06

Dobrý den, nevím jak zadat nový dotaz, prosím máte zkušenosti někdo ze společností Česká kapitálová a investiční společnost, Chrudim, mám tu smlouvu, berou si 5 % z částky úvěry sice až po vyřízení, ale je tu také tento článek a zdá se mi to ,,podezřelé,, : finanční spol.výslovně prohlašuje, že nebude činit nárok na odměnu, pokud klientovi třetí osoba neposkytne žádnou fin.částku na základě uzav.sml. o půjčce, nebo pokud žádná třetí osoba s klientem žádnou sml. o fin.produktu neuzavře. V takovýchto případech má však finanční spol. právo na úhradu svých nákladů, ketré vynaložila pro dosažení účelu této sml., v případě že dojde k zániku smlouvy ze strany klienta, atd... a to paušální částkou 4.850 Kč...
..chápu to dobře, že pokud s nimi uzavřu smlouvu a oni mi seženou společnost, ketrá mi sice nabídne úvěr, ale já jej např. z důvodu podmínek odmítnu, tak zaplatím tak jako tak částku 4.850 že ? Děkuji a omlouvám se za dlouhý příspěvek .
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 20 pro 2010 19:34

Marie píše:Dobrý den,
TENTO INZERÁT SI EURO FUTURE SPROSTĚ PODALO NA DISKUZI O JEJICH PODVODNÉ FIRMĚ !!!!!!!!!!!!
NA TEL.ČÍSLO 905 ... NEVOLEJTE!!!!!!! ZAPLATÍTE MNOHEM VÍC, NEŽ 95 Kč HNED V PRVNÍ VTEŘINĚ 950 Kč !!!!!!!!!!!!!!

toto je jejich inzerát!!!
Společnost Euro Future, s.r.o. Nabízí zprostředkování finančních služeb
– půjčky, úvěry, konsolidace, hypotéky přes nebankovní sektor. Kontaktujte nás na telefonním čísle 905 950 000 a zažádejte si zde o Vaší půjčku.

Cena hovoru na číslo 905 950 000 je 95 Kč vč. DPH

službu technicky zajišťuje Erika, a.s.





Ještě že nemám paušál. Jednou jsem taky takhle volala na linku 900... měla jsem kredit jen něco málo přes sto korun, nevědla jsem kolik to bude přesně stát a naivně si myslela, že mi to na vyřízení žádosti bude stačit. No a paní na druhé straně jen pozdravila, zeptala se co pro mě může udělat a pak píp píp píp a bylo po kreditu :lol: Ještě že tak, mít paušál, tak bych se bývala nedoplatila.
  • 0

<<

jan mizer

Příspěvky: 10

Registrován: 12 pro 2010 22:50

Reputace: 0

Příspěvek 20 pro 2010 20:58

povodnici-podvodnici-podvodnici-a ještě jednou podvodnici

nic nepovolovat ,nic neplatit a nikdy jim nevolat PODVODNIKUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

<<

Kytka85

Příspěvky: 1

Registrován: 21 pro 2010 19:23

Reputace: 0

Příspěvek 21 pro 2010 19:32

Dobrý den,

dnes mi přišla od Euro Future obálka. Po otevření na mě vybaflo, že po podpisu smlouvy a vyplacení úvěru mám zaplatit 4900,- Kč, jako poplatek za zprosředkování. A ještě chtějí povolení inkasa na částku právě zmiňovaných 4900,-. Podle reakcí zde na těchto stránkách asi od této smlouvy odstoupím. Má otázka zní. Může si tato společnost pokud jsem ještě nepodepsal smlouvu a neodeslal, určit nějaké penále nebo nějaké poplatky. Jde mi o to, že nechci opravdu nic platit. Mockrát děkuji za odpověďi. Budu rád když mi napíšete i na email.

S pozdravem Míra .K.
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 22 pro 2010 01:59

Dobrý den, žádné inkaso, žádné peníze neposílejte, smlouvu jste nepodepsal a nepodepisujte!!! Nemůžou na vás. Úvěr žádný nemáte a tudíž nemají nárok ani na poplatek. Rozhodčí doložka je neplatná - píšou na stránkách HELP. V příspěvku na minulé straně pán píše, že jim smlouvu poslal zpět nepodepsanou a neotevřenou a poslali mu na email, že už takovou šanci mít nebude. Já bych jim nic neposílala, ani nevolala!!! A ani bych jim telefon nebrala, jak to dělají oni, když jim lidé volají, že jim strhli několikrát inkaso a úvěr nemají.
  • 0

Naposledy upravil Marie dne 22 pro 2010 02:02, celkově upraveno 1
<<

kuba22

Příspěvky: 1

Registrován: 23 pro 2010 19:03

Reputace: 0

Příspěvek 23 pro 2010 19:04

Teprve před 2 dny jsem zasílal smlouvu zpět k nim. Prosím můžete mi někdo říci co mohu dále od nich očekávat? Nebo jak se mám proti nim bránit. Můj e-mail : mrke1@seznam.cz či tel. 722619466 Předem děkuji za případnou pomoc. Blíží se vánoce a ty kur** takle zacházejí s lidmi ;)
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 23 pro 2010 22:24

Je to smutný, bohužel :-(
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

metrodezert

Příspěvky: 1

Registrován: 14 led 2011 13:19

Reputace: 0

Příspěvek 14 led 2011 13:30

Dobrý den,tak též mě včera informovala jistá paní Vítková a sdělila mi,že mi byl schválen úvěr 70000Kč na 84 měsíců se splátkou 1481Kč měsíčně.Také mi paní řekla,že za úvěr si berou provizi 2400Kč a strhnou si to jednorázově až z daného úvěru...Pravda je ovšem jiná,při otevření obálky jsem zjistila,že daná částka je 4900Kč a ta je stržena z účtu okamžitě.Proto se mi to zdálo nějaké divné tak jsem navštívila tyto stránky a zde jsem se dočetla že jde nejspíše o PODVOD!!!!...
Nebejt vás tak jsem byla jejich další obět děkuji
  • 0

<<

paragulis

Příspěvky: 1

Registrován: 17 led 2011 13:41

Reputace: 0

Příspěvek 17 led 2011 14:52

děkuji Vám všem, stálo mě to jenom kilo za SMS
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 17 led 2011 17:03

Dobrý den, tak si představte co mi dnes přišlo za SMS od EURO FUTURE. Napsali mi, že mám schválený úvěr. Já jsem jim přitom žádnou smlouvu neposlala, ani mi od nich žádná nepřišla !!!! A hlavně je mám ihned kontaktovat na tel.č. !!!!!!!!900950121!!!!!!!!!!!!!! to je to číslo, za které hned při první vteřině zaplatíte 950,- Kč!!!!!!!!!!
Je fakt, že dcera za mě poslala z internetu formulář - (žádost o půjčku kdyby jí úvěr neschválili). Od té doby se mnou nikdo nemluvil a ani mi smlouvu neposlali. Ona sice svou smlouvu podepsala a odeslala ale hned jsme přišli na to, že je to podvod a od smlouvy odstoupila a inkaso zrušila. Také ji přišlo, že má zaplatit 4800,-. Přidala se k hromadné žalobě a má to právník, který ji poradil, že když ji budou kontaktovat ať je odkáže na něj. Lidičky dejte si pozor na takové podvodníky !!!!!!! A ŽE JICH JE !!!!!! a taky na to tel.číslo 950.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

PředchozíDalší

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: edith333 a 17 návštevníků

  • menu
cron