• menu
    obsah

Cash Back Enterprise čtěte!

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

lakyes

Příspěvky: 8

Registrován: 24 říj 2010 14:57

Reputace: 0

Příspěvek 15 pro 2010 10:38

Zdravím všechny po předchozím smazání mého tématu na CBE ho znovu zakládám s pár novými informacemi.
Všechny co byly podvedeni (jako já) musím nemile zklamat, ale není možné dostat provizi zpět,
minulý týden jsem byl totiž za svým známým,který je dobrý právník a řekl jsem mu mou situaci a také ukázal
smlouvu a on se jen pousmál a citoval mi body v oddílu A,článek druhý:Předmět smlouvy odstavec 1,2,3 co ve zkrácené
verzi je asi takto:že společnost se bude snažit někoho najít aby nám někdo půjčil a nebo taky,že najde někoho kdo
zná někoho kdo nám půjčí...takže se vlastně smlouva o úvěru nepodepisovala a byla to smlouva pouze o jakémsi zprostředkování úvěru.No a co se týká nějaké žaloby tak je to velice bezpředmětné a zbytečné akorát by to stálo
spoustu peněz a nevyhráli bysme to, jelikož jsme podepsali odstavec o Rozhodčí Doložce tak je to takhle:
Podáme žalobu,dostaví se k soudu,tam se to prošetří zjistí se že je podepsaná rozhodčí doložka a přebírá to rozhodčí řízení,
ve kterým budou figurovat osoby uvedené ve smlouvě a částečně placené z provizí podepsaných smluv (jejich lidi).
Takže jediný co zbývá zamáčknout slzu a smlouvu hodit do kamen a nebo si jí dát zarámovat, já asi zvolím ty kamna ;-)
Ps. Omlouvám se za různé chyby, ale nejsem žádný spisovatel :-)
  • 0

<<

monishka.n

Příspěvky: 2

Registrován: 15 pro 2010 15:27

Reputace: 0

Příspěvek 15 pro 2010 15:30

ahoj.ted si to tu vše čtu...já jsem smlouvu podepsala v pondělí dnes mi měli volat a říct mi nějáké další pokyny a v pátek mi mají dojít peníze na účet...prosím řeknite mi že tohle vše není pravda mám doma malé dítě...nemůžu si tohle dovolit jak tu mluvíte o těch 5000.ježiš co mám dělat....
  • 0

<<

lakyes

Příspěvky: 8

Registrován: 24 říj 2010 14:57

Reputace: 0

Příspěvek 15 pro 2010 16:22

Hned písemně odstoupit od smlouvy na adresu co uvádějí ve smlouvě a žádat o navrácení zálohy pokud chcete tak mi napište na email l.spendlik@seznam.cz řeknu vám jak na to.

monishka.n píše:ahoj.ted si to tu vše čtu...já jsem smlouvu podepsala v pondělí dnes mi měli volat a říct mi nějáké další pokyny a v pátek mi mají dojít peníze na účet...prosím řeknite mi že tohle vše není pravda mám doma malé dítě...nemůžu si tohle dovolit jak tu mluvíte o těch 5000.ježiš co mám dělat....
  • 0

<<

monishka.n

Příspěvky: 2

Registrován: 15 pro 2010 15:27

Reputace: 0

Příspěvek 15 pro 2010 18:18

prsím vás múžete mi někdo poradit jak se ten pán jmenuje?já s ním měla schůzku v brně ale nepředstavil se mi a ve smlouvě je jen nějáká jeho čmáranice...ten paděra to je on?poradte prosím
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 15 pro 2010 20:14

lakyes píše:Zdravím všechny po předchozím smazání mého tématu na CBE ho znovu zakládám s pár novými informacemi.
Všechny co byly podvedeni (jako já) musím nemile zklamat, ale není možné dostat provizi zpět,
minulý týden jsem byl totiž za svým známým,který je dobrý právník a řekl jsem mu mou situaci a také ukázal
smlouvu a on se jen pousmál a citoval mi body v oddílu A,článek druhý:Předmět smlouvy odstavec 1,2,3 co ve zkrácené
verzi je asi takto:že společnost se bude snažit někoho najít aby nám někdo půjčil a nebo taky,že najde někoho kdo
zná někoho kdo nám půjčí...takže se vlastně smlouva o úvěru nepodepisovala a byla to smlouva pouze o jakémsi zprostředkování úvěru.No a co se týká nějaké žaloby tak je to velice bezpředmětné a zbytečné akorát by to stálo
spoustu peněz a nevyhráli bysme to, jelikož jsme podepsali odstavec o Rozhodčí Doložce tak je to takhle:
Podáme žalobu,dostaví se k soudu,tam se to prošetří zjistí se že je podepsaná rozhodčí doložka a přebírá to rozhodčí řízení,
ve kterým budou figurovat osoby uvedené ve smlouvě a částečně placené z provizí podepsaných smluv (jejich lidi).
Takže jediný co zbývá zamáčknout slzu a smlouvu hodit do kamen a nebo si jí dát zarámovat, já asi zvolím ty kamna ;-)
Ps. Omlouvám se za různé chyby, ale nejsem žádný spisovatel :-)


To je pěkný teda. A půjčené peníze taky nikde, že jo?
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

lakyes

Příspěvky: 8

Registrován: 24 říj 2010 14:57

Reputace: 0

Příspěvek 15 pro 2010 20:20

Samozřejmě že od nich nikdo neuvidí nikdy ani korunu ;-)

ÚvěrovéPodvody.eu píše:
lakyes píše:Zdravím všechny po předchozím smazání mého tématu na CBE ho znovu zakládám s pár novými informacemi.
Všechny co byly podvedeni (jako já) musím nemile zklamat, ale není možné dostat provizi zpět,
minulý týden jsem byl totiž za svým známým,který je dobrý právník a řekl jsem mu mou situaci a také ukázal
smlouvu a on se jen pousmál a citoval mi body v oddílu A,článek druhý:Předmět smlouvy odstavec 1,2,3 co ve zkrácené
verzi je asi takto:že společnost se bude snažit někoho najít aby nám někdo půjčil a nebo taky,že najde někoho kdo
zná někoho kdo nám půjčí...takže se vlastně smlouva o úvěru nepodepisovala a byla to smlouva pouze o jakémsi zprostředkování úvěru.No a co se týká nějaké žaloby tak je to velice bezpředmětné a zbytečné akorát by to stálo
spoustu peněz a nevyhráli bysme to, jelikož jsme podepsali odstavec o Rozhodčí Doložce tak je to takhle:
Podáme žalobu,dostaví se k soudu,tam se to prošetří zjistí se že je podepsaná rozhodčí doložka a přebírá to rozhodčí řízení,
ve kterým budou figurovat osoby uvedené ve smlouvě a částečně placené z provizí podepsaných smluv (jejich lidi).
Takže jediný co zbývá zamáčknout slzu a smlouvu hodit do kamen a nebo si jí dát zarámovat, já asi zvolím ty kamna ;-)
Ps. Omlouvám se za různé chyby, ale nejsem žádný spisovatel :-)


To je pěkný teda. A půjčené peníze taky nikde, že jo?
  • 0

<<

vapno

Příspěvky: 5

Registrován: 31 říj 2010 20:25

Reputace: 0

Příspěvek 16 pro 2010 12:01

monishka.n píše:ahoj.ted si to tu vše čtu...já jsem smlouvu podepsala v pondělí dnes mi měli volat a říct mi nějáké další pokyny a v pátek mi mají dojít peníze na účet...prosím řeknite mi že tohle vše není pravda mám doma malé dítě...nemůžu si tohle dovolit jak tu mluvíte o těch 5000.ježiš co mám dělat....




IHNED !!!!!sedněte a odstupte od smlouvy a pošlete doporučeně na jejich adresu!!!!
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 16 pro 2010 12:14

Určitě, zkuste ihned napsat výpověď a odeslat doporučeně. Pokud to vyzvednou, snad se podaří odstoupit. U některých firem je to však téměř nemožné, jistí si to ve své smlouvě.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Janulka

Příspěvky: 2

Registrován: 16 pro 2010 14:14

Reputace: 0

Příspěvek 16 pro 2010 14:17

Dobrý den, chtěla bych se zeptat..Nemáte někdo zkušenost s panem Rostislavem Sobotkou, který nabízí půjčky na směnku ? Spolupracuje s ním pan Antonín Růžička. Vybírají poplatek 1500. Díky všem, kteří napíšou.
  • 0

<<

LMajinka

Příspěvky: 1

Registrován: 17 pro 2010 16:14

Reputace: 0

Příspěvek 17 pro 2010 16:34

Jak tak na to tedy koukám, tak jsme pěkně zavalili. Před 5ti lety jsme se spálili s ČFÚ a jejich podvodným jednáním a teď obět s CBE. Pokud někdo bude řešit hromadnou žalobu, tak se ráda připojím, pokud to tedy vůbec půjde a nebude to zbytečné. Holt my lidé s potřebou peněz se chytneme jakékoli možnosti a čím víc jsme zoufalejší tím víc je to potřebnější. Jak vůbec můžou existovat takové podvody, copak to nikdo nekontroluje....Každá taková firma nebo subjekt, který nabízí tyto služby by měl být prověřen nějakým úřadem nebo pod dohledem ČNB, pak by si takové věci nedovolili. Ach jo kolik nás vlastně může být?

Po podrobném přečtení "smlouvy" jsem šla do kolen, nejenže vám zálohu nevrátí,ale hrozí ještě pokutami. Teď zrovna sedím nad odstupem, ovšem musím poděkovat za radu milému človíčkovi, zakladateli tématu. Smlouva je velmi dobře pojištěná proti navrácení zaplacené zálohy.Někomu jsme holt pomohli ke krásným vánocům a sami je tedy máme postižené nejapným jednáním a zoufalstvím, protože za tyhle zálohy každý z nás mohl koupit třeba hromadu dárků, nebo uspořádat velkou štědrovečerní hostinu pro celou rodinu. Můj tatínek se snad spálil už na dobro a nebude vymýšlet už žádné další letáčkové půjčky, to už opravdu je lepší Rychlá půjčka od nejmenované,ale na druhou stranu důvěryhodné firmy, nebo Homecreditu. Smířila jsem se s tím,že penízky už neuvidíme, ale hlavním cílem je odstoupit. Pokud se s něčím takovým ve svém okolí setkáte,poraďte svým blízkým. Soudit se není možné. Smlouva je proti tomu pojištěná, jak už psal zakladatel tématu, Rozhodčí doložkou a návratu zálohy jste se vzdali po podepsání Prohlášení klienta. Mrzí mě, že jsem nejela s tatínkem a už víc mě mrzí, že jsem mu nestihla se dovolat před podpisem. Už jen to že poradce napsal nečitelně své iniciály a po srovnání všech položek jeho podpisu jsme alespoň dospěli k jeho registračnímu číslu 136. Při otázce co to znamená ta rozhodčí doložka,bylo mému otci sděleno, že je to banalita, takže jej vlastně i mylně informoval.

Jak se mi to postupně rozlézá v hlavě, tak se čím dál tím víc dostávám do zuřivosti a nejradši bych se do krajského města rozjela a rozbila tomu člověku i boty. Koneckonců co od toho čekat, když smlouvu podepisujete v hospodě, že.

Spálili jsme se s Herbalifem, SkyLinem, ČFÚ a jinými, vidíme to v televizi pořád a pořád se opakují chyby. Ještě včera jsem otci říkala, že se mi to nezdá ať se na to raději vyprdne, no neposlech, ani nevěděl co je to za firma, volal mi to až dnes před podpisem... nechci ho schazovat, ale je starší pán a je zvyklý na solidní jednání, takže mu to ani nemůžu vyčítat. Jen mě mrzí, že chtěl víc a teď nemá nic...
  • 0

Naposledy upravil LMajinka dne 17 pro 2010 20:49, celkově upraveno 1
<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 17 pro 2010 21:04

Né příliš veselý příspěvek, jednání některých lidí a firem "podnikajících" v tomto byznysu je opravdu sprosté.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

lakyes

Příspěvky: 8

Registrován: 24 říj 2010 14:57

Reputace: 0

Příspěvek 30 pro 2010 13:10

  • 0

<<

jiri.samko

Příspěvky: 1

Registrován: 18 led 2011 14:16

Reputace: 0

Příspěvek 18 led 2011 14:17

Podávám trestní oznámení na tuto společnost . Hledám další lidi, kteří přišli o své peníze o které v nouzi přišli zpátky.
Pište na jiri.samko@seznam.cz nebo volejte na 777309395.
Jsem zatím sám ale přišel jsem o 8200 KČ což už je trestní přestupek. Hledám další, kteří se připojí jak mi doporučila právnička, aby se to mohlo řešit víš.

Děkuji všem, kteří se chtějí připojit
  • 0

Naposledy upravil jiri.samko dne 18 led 2011 14:19, celkově upraveno 1
<<

Lukas123

Příspěvky: 1

Registrován: 01 úno 2011 19:38

Reputace: 0

Příspěvek 01 úno 2011 19:43

Dobry den firma cash back v zadnem pripade neni firma poskytující pujcku ale firma,ktera misto toho aby vam pomohla tak vas jenom obere jsou to neskutecné svine,lhari,podvodníci a vydridusi nic jim neplatte. jsem rozhodlí na ne podat zalobu
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 05 bře 2011 01:25

Re: Cash Back Enterprise čtěte!

Zadejte si cash back podvod a na portálu ne.poctivci.cz se podívejte, kolik lidí je touto společností podvedeno.
Také na Cash Back Enterprise s.r.o.- Informace ze světa. Spojte se a společně na ně podejte trestní oznámení u policie, kde spol. sídlí. Samozřejmě, že všichni nepojedete přes celou republiku ale určitě se podvedených najde dost v místě, kde podvodníci sídlí. Stačí, aby oznámení mělo číslo jednací a pak se další k žalobě přidávají na policii v místě svého bydliště právě přes č.j.které jim řeknete a policie pak podání výpovědi zasílá na kriminálku, kde bude kauza šetřena. Jen na těchto dvou portálech, je taky pěkná řada podvedených. Tak se nedejte a dejte jim taky pár po ...!
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

  • menu
cron