• menu
    obsah

Další podvod

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Ladis

Příspěvky: 5

Registrován: 06 říj 2010 14:35

Reputace: 0

Příspěvek 08 lis 2010 17:04

Miroslav Paděra! Pozor na něj ,slíbí půjčku ukáže i občanku, do 5 dní slíbí peníze na účtu ,místo toho přijdou pokyny k zadání inkasa na stržení odměny za zprostředkování úvěru a peníze nikde ,protože jsem kvůli p. Paděrovi zmeškal 7 denní výpovědní lhůtu ,jak mi řekla operátorka z výše zmíněné firmy p.Paděra včas neodevzdal moje podklady ,tak mě to stálo 9200 kč,ozvali se mi 2 lidé kteří mi nabídli ůvěr na zástavu baráku ,jenže to zmíněný pán věděl že to není možné proto chtěl jistinu 9200 .Ale protože jsem zrušil inkaso už jsem žádnou nabídku nedostal a ani se nikdo neozval nechávám smlouvu běžet a jsem zvědavý co z toho bude.M.Paděra figuroval i v jiných podvodných firmách,rád bych uvítal jakoukoliv informaci o tomto "VELIKÉM POCTIVCI" A zároveň by mě zajímalo,proč byli odstraněny 2 moje příspěvky na toto téma.Ladis
  • 0

<<

dandy

Příspěvky: 2

Registrován: 31 říj 2010 14:10

Reputace: 0

Příspěvek 08 lis 2010 19:53

Cash Back Enterprise


EDIT: dobrý den, je možné uživatele informovat, avšak jakákoliv konstatování a urážky nejsou možné, děkuji za respektování.
  • 0

Naposledy upravil dandy dne 20 lis 2010 13:00, celkově upraveno 1
<<

Ladis

Příspěvky: 5

Registrován: 06 říj 2010 14:35

Reputace: 0

Příspěvek 09 lis 2010 14:14

Také by mě zajímalo proč ,když p.Paděra figuruje v několika podvodných firmách s tím policie nic nedělá,to že má vždy dobře po právní stránce ošetřené smlouvy je sice hezké ale vědomně se dopouští podvodu ,když nikomu úvěr nezajistil ,nestálo by za to aby lidé co je p.Paděra podvedl podali žalobu přimo na něj jako na konkrétní osobu a ne na fiktivní společnosti?
Proč by tomu podvodníkovy mělo projít,že okrádá lidi v nouzi.
  • 0

<<

Jana

Příspěvky: 9

Registrován: 14 kvě 2010 10:46

Reputace: 0

Příspěvek 11 lis 2010 17:37

Dobrý den kdo naletěl na email penizenaruku@email.cz tak se prosím ozvěte na email serena007@seznam.cz zaplatily jsme první splátku předem sice se mnou komunikovala nějaká paní Dlouhá ale může si změnit jméno a potom co jsem chtěla telefon na investora tak ten byl nedostupný a prý mi pozastavila výplatu půjčku.Chceme najít co nejvíc napálených a dostat aspon peníze zpět prý je pošlou do týdne zpět na účet když se s paní po meilu dohadovala ale nevím.
  • 0

<<

michalvelesik

Příspěvky: 1

Registrován: 15 lis 2010 15:38

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 15:40

Ladis píše:Miroslav Paděra! Pozor na něj ,slíbí půjčku ukáže i občanku, do 5 dní slíbí peníze na účtu ,místo toho přijdou pokyny k zadání inkasa na stržení odměny za zprostředkování úvěru a peníze nikde ,protože jsem kvůli p. Paděrovi zmeškal 7 denní výpovědní lhůtu ,jak mi řekla operátorka z výše zmíněné firmy p.Paděra včas neodevzdal moje podklady ,tak mě to stálo 9200 kč,ozvali se mi 2 lidé kteří mi nabídli ůvěr na zástavu baráku ,jenže to zmíněný pán věděl že to není možné proto chtěl jistinu 9200 .Ale protože jsem zrušil inkaso už jsem žádnou nabídku nedostal a ani se nikdo neozval nechávám smlouvu běžet a jsem zvědavý co z toho bude.M.Paděra figuroval i v jiných podvodných firmách,rád bych uvítal jakoukoliv informaci o tomto "VELIKÉM POCTIVCI" A zároveň by mě zajímalo,proč byli odstraněny 2 moje příspěvky na toto téma.Ladis


Tato firma nedostává svým povinnostem, pořád chce po Vás nové a nové dokumenty, po dnešním jednání s jejímy operátory vím, že úctu ke svým klientům mají nulovou a jenom z Vás tahají prachy a posílají Vám samé pokuty. Proto na tuto firmu podávám trestní oznámení, jsou- li tu i další lidi kteří mají s nimi zkušenost podobnou s tou mojí prosím kontaktujte mě na 734379403 a společně jim dáme co proto.
  • 0

<<

zuzuk.k

Příspěvky: 1

Registrován: 18 lis 2010 22:47

Reputace: 0

Příspěvek 18 lis 2010 23:16

Tak jsem si říkala, proč po mně chtěli tyto svině z této firmy prachy!! :D Jsem jen obyčejný student VŠ, který chce jen půjčku na studium. Jo, přišla jsem o 3 200, njn, je to dost, akorát ta zástupkyně byla moc příjemná.
Účet mám prázdný a přišla mi předžalobní výzva, že mám zaplatit 5 000,- Kč, že už uběhl měsíc od podepsání smlouvy a nemají všechny podklady.
Jejich operátorky jsou tak neschopné, že mi to příjde jen jako obyčejné nastrčené holky, které ani neví, o čem mají mluvit.
Musela jsem jak debil tam 10x volat, než mi řekly, co všechno vlastně potřebujou.
Kdyžtak se dám taky na žalobu, ptz mě štvou
  • 0

<<

Ladis

Příspěvky: 5

Registrován: 06 říj 2010 14:35

Reputace: 0

Příspěvek 19 lis 2010 16:16

Ve svém příspěvku jsem jmenoval firmu pro kterou p.Miroslav Paděra nyní ,je to Cash back enterprise opět tento název podivným způsobem zmizel dejte si na ně pozor!
  • 0

<<

grabstejn

Příspěvky: 2

Registrován: 20 lis 2010 23:14

Reputace: 0

Příspěvek 20 lis 2010 23:20

Sleduju že stéjné zkušenosti z Cash Back Enterprise .Není to solidní firma ani náhodou
  • 0

<<

lakyes

Příspěvky: 8

Registrován: 24 říj 2010 14:57

Reputace: 0

Příspěvek 22 lis 2010 10:52

Divím se, že admini smazali téma o Cash Back enterprise,které jsem vytvořil asi tak před měsícem...kde se stala chyba?...já si myslím,že nás není málo podvedených!
  • 0

<<

CharlieIv

Příspěvky: 1

Registrován: 22 lis 2010 14:31

Reputace: 0

Příspěvek 22 lis 2010 14:39

Prosím Vás o informaci, zda jste se někdo setkal s firmou Cashback, nejdříve jsem se nemohla několik dní dovolat, pak se mi to podařilo, bylo mi řečeno, co si mám připravit za materiály a že při podpisu smlouvy se skládá na 6 měsíců jistina 5000,-Kč, která se po 6 měsících bezproblémového splácení vrací. Dozvěděla jsem se i webové stránky, ale nějak jsem je nenašla, informace, které se objevovaly pod názvem "casback" neodpovídaly žádným půjčkám. Tak nevím. Nemám tušení, zda se jedná o stejnou firmu, o které se tu píše pod názvem Cash Back enterprise.
  • 0

<<

lakyes

Příspěvky: 8

Registrován: 24 říj 2010 14:57

Reputace: 0

Příspěvek 25 lis 2010 08:16

naletěl jsem a tak to vím jistě ;-)


CharlieIv píše:Prosím Vás o informaci, zda jste se někdo setkal s firmou Cashback, nejdříve jsem se nemohla několik dní dovolat, pak se mi to podařilo, bylo mi řečeno, co si mám připravit za materiály a že při podpisu smlouvy se skládá na 6 měsíců jistina 5000,-Kč, která se po 6 měsících bezproblémového splácení vrací. Dozvěděla jsem se i webové stránky, ale nějak jsem je nenašla, informace, které se objevovaly pod názvem "casback" neodpovídaly žádným půjčkám. Tak nevím. Nemám tušení, zda se jedná o stejnou firmu, o které se tu píše pod názvem Cash Back enterprise.


EDIT: dobrý den, je možné uživatele informovat, avšak jakákoliv konstatování a urážky nejsou možné, děkuji za respektování.
  • 0

<<

Manasek

Příspěvky: 1

Registrován: 08 čer 2010 12:33

Reputace: 0

Příspěvek 25 lis 2010 09:57

CharlieIv píše:Prosím Vás o informaci, zda jste se někdo setkal s firmou Cashback, nejdříve jsem se nemohla několik dní dovolat, pak se mi to podařilo, bylo mi řečeno, co si mám připravit za materiály a že při podpisu smlouvy se skládá na 6 měsíců jistina 5000,-Kč, která se po 6 měsících bezproblémového splácení vrací. Dozvěděla jsem se i webové stránky, ale nějak jsem je nenašla, informace, které se objevovaly pod názvem "casback" neodpovídaly žádným půjčkám. Tak nevím. Nemám tušení, zda se jedná o stejnou firmu, o které se tu píše pod názvem Cash Back enterprise.


Jsou to oni, omylem jsem jim 2x odeslala online žádost o půjčku (vystupovali na různých web.stránkách) a poprvé mi řekli, že chtějí jistinu 7.000 Kč a podruhé 6.000 Kč. Už to je zarážející. Házejí si s tisícikorunami jak se jim zlíbí. Naštěstí než se s někým domluvím, tak ho lustruji na netu. Děkuji za podobné stránky
  • 0

Naposledy upravil Manasek dne 25 lis 2010 10:02, celkově upraveno 1
<<

Jambeko

Příspěvky: 1

Registrován: 26 lis 2010 13:52

Reputace: 0

Příspěvek 26 lis 2010 14:07

Dobry den preji,tak jsem pred 5 dny bohuzel zaplatila 3200 kc jako jistinu pro firmu Cash Back enterprise a rekli mi,ze do 5 dni budu mit penize na uctu...Ovsem zvlastni bylo,ze jsem si pujcku pres internet objednala pres jinou stranku a ne jejich...Druhy den mi prisla sms,ze mam pujcku schvalenou at zavolam poradci..Vubec jsem presne nevedela,od koho to vlastne bylo a kdyz prisla poradkyne nestihla jsem si zjistit informace a pujcku jsme podepsali s tim,ze tech 3200 kc je jako vratna zaloha...No ovsem ted kdyz ctu toto forum,je mi jasne ze penize nedostanu.Dneska mi prisel papir,ze mame jit do banky a zazadat o jednorazove inkaso 5000 kc a poslat jim,ze to banka schvalila...Myslim,ze nikam do banky nepujdu a bohuzel myslim,ze ani tech 3200 kc zpet nedostanu:o(...Dalo by se spolecne neco proti nim podniknout???To prece neni normalni,takhle jednat a nechat je aby dalsi dobre lidi obirali o penize zvlkast kdyz je nekdo v nouzi....dekuju a hezky den Katerina
  • 0

<<

dandy

Příspěvky: 2

Registrován: 31 říj 2010 14:10

Reputace: 0

Příspěvek 26 lis 2010 16:50

Úplně stejný scénář jako u mne. V žádném případě nedávejte souhlas s inkasem a okamžitě
pošlete písemně odstoupení od smlouvy. O těch 3200.- přijdete tak jako tak - mají to moc
dobře sepsáno. Byl jsem na policii i u právníka. Posílají tzv. poslední předžalobní výzvu
a chtějí dalších 5000.- nic neplatit!!!
  • 0

<<

grabstejn

Příspěvky: 2

Registrován: 20 lis 2010 23:14

Reputace: 0

Příspěvek 27 lis 2010 13:36

mám stejnou zkušenost.Chceto hromadnou žalobu Cash Back enterprise.Prostě pokud se něco neudělá bude to dál a dál.



dankov@centrum.cz

EDIT: dobrý den, je možné uživatele informovat, avšak jakákoliv konstatování a urážky nejsou možné, děkuji za respektování.
  • 0

<<

analytik

Příspěvky: 1

Registrován: 27 lis 2010 12:46

Reputace: 0

Příspěvek 27 lis 2010 19:13

Půjčka na WWW.půjckaihned.org,
půjčka ihned a bez registru je uvedeno v záhlaví této webové stránky


Potvrdit zaslání žádosti o půjčku na tel. 90333990(za 99,00 Kč), po obdržení kódu se odesílá žádost.
Vyrozumění je skutečně rychlé a jsou nabídnuty výhodné podmínky. Přijde SMS s tím, že úvěr byl schválen a jeho parametry. Zákazník je požádán(zasláním SMSky z čísla telefonu 999030), aby okamžitě volal na telefon finančního poradce, tel. č. +420777688995.
Finanční poradce po ověření osobních dat sdělí, že je potřeba přicestoval do Prahy a vzít se s sebou dva doklady a číslo bankovního účtu, kam bude půjčka převedena.
Na závěr pak tento finanční poradce sdělí, že zákazník je veden v registru neplatičů(bližší údaje se nesdělují) a tudíž, že požadují buď zajištění úvěru nemovitostí, nebo složením kauce ve výši 7000,00 Kč, která by byla využita v případě nesplácení úvěru.

I v případě nerealizace půjčky je tento obchodní trik ohodnocen částkou ve výši 99,00 Kč.!!!!
  • 0

<<

bkraken6

Příspěvky: 1

Registrován: 28 lis 2010 11:03

Reputace: 0

Příspěvek 28 lis 2010 11:08

!!! POZOR !!! NA ZPROSTŘEDKOVATELSKOU spol. LSD Direct, s.r.o., IČ: 289 65 671, se sídlem Husitská 107/3, Praha 3, vedenou v OR u Městského soudu v Praze odd. C, vložka 156425 a pobočky této společnosti: Matky Boží 1, v Jihlavě jednatele Jaroslava Nováka a jeho spolupracovníků, kteří nemají vlastní kapitál a půjčky zajišťují ve spojení se soukromými investory v příkrém rozporu s ust. § 3 odst. 1 a § 39 zák. 40/1964 Sb., se zásadami poctivého obchodního styku dotčením ust. § 265 zák. 513/1991 Sb., zejména ust. § 250 odst. 1 a § 253 trestního zákona 140/1961 Sb. v platném znění dojednáváním půjček ze soukromých zdrojů s 30% navýšením, za dojednání trestného činu lichvy a podvodu požaduje 10% odměnu!!!
!!! POZOR !!! Pokud tato zlatokopecká společnost nezajistí půjčku a nesplní konsens vlastní zprostředkovatelské smlouvy, i přes tuto zásadní vadu požaduje zaplatit
v ý p a l n é , za pomoci soudního exekutora a rozhodčí doložky !!! Jak právní zástupce , tak soudní exekutor se podílí na trestnosti tichým souhlasem s trestný činem lichvy.

Tato společnost funguje mimo právní řád České republiky, pouze dojednává lichvářské půjčky od soukromých investorů s 30% úroky (viz. vlastní tiskopis spol. LSD Direct, s.r.o.), které nejen že odporují dobrým mravům, základnímu ustanovení obch. zák. § 642, § 647 odst. 2 a násl., vyloženě porušuje a obchází ust. § 644 citovaného zákona ve spojení s ust. Občanského zákoníku § 658 odst. 1 a násl.
Požadavky těchto zlatokopů na provizi přímo odporují ust. Obch. zákoníku: § 356 odst. 1, § 377 odst. 1/2, § 642, § 643, § 644, § 645, § 646, § 647 odst. 1/2 a § 650. Odporují závazným právním větám v judikatuře Nejvyššího soudu a Ústavního soudu ČR. Pro důvody uvedené v ust. § 253 odst. 1 tr. zákona požadované provize a dojednané půjčky jsou

l i c h v a .

Nečestné záměry označené společnosti LSD Direct, s.r.o. obsahují rozhodčí doložky, které poctivý zprostředkovatel ve smlouvách nepotřebuje. Je dokazatelné, že právě tato doložka dokazuje podzákonný postup, aby tato společnost vymohla od důvěřivců lichvářské provize, a výpalné, když žádnou půjčku nezajistí, přičemž zákon jasně stanoví, že zprostředkovateli vzniká nárok (§ 642 OZ) na provizi, je-li uzavřena smlouva, jež je předmětem zprostředkování.
Doporučuji obracet se přímo na banky, nebo prověřený sektor nebankovní. Nepodepisujte smlouvy s rozhodčími doložkami, ani exekutorské zápisy s přímou vykonatelností. (TKP, s.r.o. Hradec Králové D. Šebek, DEVELOPER Servis, s.r.o. Hradec Králové se sídlem v Praze 4 ing. R. Voda a L. Horvát, MSC Money Service Corporation, a.s., Olomouc, MONEY Group, s.r.o., Ostrava – Martinov, EURO MAKLÉŘ Holding, a.s., Ostrava - Moravská Ostrava - Pelikán, PF Real Trading, s.r.o., Ostrava – Přívoz – Horák, Capital Investment Corporation, s.r.o. Praha, U-FINANCE, Praha 10, LSD Direct, s.r.o. Praha a Jihlava a další. Na tyto a podobné firmy lze podat úspěšně trestní oznámení pro podvod a lichvu u příslušné sekce PČR SKPV.
Fyzickým a právnickým subjektům i problémovým, kteří mají zájem o úvěr zajištěný nemovitostí, mají trvalý příjem, zaručují platební morálku, mohu zajistit úvěr přímo od banky.
Veškeré poznatky zejména ke společnostem TKP, s.r.o. Hradec Králové a spol. LSD Direct, s.r.o. se sídlem Husitská 107/3, Praha 3 a sídlem Matky Boží 1 v Jihlavě, příp. žádosti o zajištění úvěru od českých bank zasílejte na e-mail: bkraken6@gmail.com
  • 0

<<

pospa

Příspěvky: 3

Registrován: 10 pro 2010 15:33

Reputace: 0

Příspěvek 10 pro 2010 15:47

Tak jsem si to bohužel přečetl pozdě :-( Dne 7.11.2010 jsem měl schůzku se zástupcem této firmy, kde jsem mu předal 6600kč v hotovosti s tím, že mi budou peníze doručeny do tří dnů na účet.Peníze nepřišli, tak jsem se pídil dál, ale byl jsem docela v klidu, protože se mnou komunikovali přes e-mail i přes telefon, odeslal jsem tedy zbytek papírů co po mě chtěli, které jsem poslal 7.12 doporučeně dnes mi přišel dopis, že po mě chtějí dalších 5 tisíc je toto normální a najednou komunikace žádná poslal jsem už 3 e-maily a žádná odezva, tak nevím zda čekat nebo co mám vůbec dělat. Samozdřejmě mám schůzku natočenou na telefonu, vyfocenou SPZ auta, kterým přijel zástupce té super firmy, ale bude mi to k něčemu o tom jsem je také informoval přes e-mail, ale stále nic.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 10 pro 2010 17:05

Na Policii a hotovo.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

pospa

Příspěvky: 3

Registrován: 10 pro 2010 15:33

Reputace: 0

Příspěvek 10 pro 2010 17:52

co, ale oni s tím nadělaj jak to tak vypadá, tak s tím asi nikdo nic nenaděláme člověk je informuje když už je opravdu v nouzy a oni mu to ještě zhorší, takhle před vánocema je to opravdu nůž do zad
  • 0

Další

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

  • menu
cron