• menu
    obsah

Business development consulting

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

milulu

Příspěvky: 8

Registrován: 11 lis 2010 13:10

Reputace: 0

Příspěvek 11 lis 2010 13:18

Já měla štěstí,peníze mi z účtu neukradli a i jsem se dovolala na tu jejich vymahačskou společnost,musí Vám zaslat dopis s instrukcemi jak uhradit tu jejich provizi,pokud ji nezašlou nemáte to ani kam zaplatit,každopádně co jsem se dověděla,do 5-ti dnů je nutné zaplatit,jinak je nárůst na 15.000kč po dalších nezaplacených dní to jde na 30.000 kč a pak před nějakou komisi a pak exekuce.To co mi řekl ten ,,vážně hooodný pán,,
Tak taky nevim co s tím dál. Každopádně jsem se někde dočetla,že firma už neexistuje,tak si myslím že od nás ,,štastnějších,, nemůžou vymáhat.Jinak pokud ano,měli by dodat dokumenty kde nám ukážou jak moc se snažili sprosředkovat náše úvěry,pokud to nedoloží myslim si,že nic nemůžou.Aspo'n se za to modlím.No kdyby jste někdo něco zjistil pište.Kdyby jste podávali další hromadnou žalobu dejte vědět.Děkuji
  • 0

Naposledy upravil milulu dne 11 lis 2010 13:49, celkově upraveno 1
<<

milulu

Příspěvky: 8

Registrován: 11 lis 2010 13:10

Reputace: 0

Příspěvek 11 lis 2010 13:36

boluska píše:Dobrý večer,mě taky došel výhrůžný dopis od společnosti Selby,byla jsem s tím na policii a podala trestní oznámení.Smlouvu jsem sice od Business dostala,ale nic jsem jim nepodepsala a ani neposlala.Pokud je vás tady víc,tak podejte trestní oznámení a pokud jste smlouvu nepodepsali,tak nic neplatte.


A když je smlouva podepsaná? Nevíte prosím co a jak dál?
  • 0

<<

boluska

Příspěvky: 2

Registrován: 10 lis 2010 21:24

Reputace: 0

Příspěvek 11 lis 2010 17:25

myslím,že by jste s tím měla zajít za právníkem,podle mého selby company je tatáž společnost jako Buisness....
  • 0

<<

milulu

Příspěvky: 8

Registrován: 11 lis 2010 13:10

Reputace: 0

Příspěvek 11 lis 2010 17:27

boluska píše:myslím,že by jste s tím měla zajít za právníkem,podle mého selby company je tatáž společnost jako Buisness....

taky si myslim...no nic zkusim zajit zitra nebo v pondeli na policii a uvidime..Dekuji
  • 0

<<

milulu

Příspěvky: 8

Registrován: 11 lis 2010 13:10

Reputace: 0

Příspěvek 11 lis 2010 17:40

SELBY COMPANY s.r.o. zapsaná 15.6.2010 v obchodním rejstříku!!!! Business development consulting je prý stále aktivní,ale od 1.6.2010 nemají v provozu telefonní číslo na které jsme bohužel zavolali,takže spojitost mezi nimi je a veliká!!!
  • 0

<<

paja43

Příspěvky: 16

Registrován: 27 srp 2010 10:45

Reputace: 0

Příspěvek 12 lis 2010 18:11

ta mi dnes došla další sms----dnešní den je poslední možnost uhradit dluh 5000,-bez smluvní pokuty,Selby Company..............opravdu nevím co stím!!!
  • 0

<<

milulu

Příspěvky: 8

Registrován: 11 lis 2010 13:10

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 08:47

paja43 píše:ta mi dnes došla další sms----dnešní den je poslední možnost uhradit dluh 5000,-bez smluvní pokuty,Selby Company..............opravdu nevím co stím!!!



Kdyz jsem mluvila s tim panem,tak jsem mu rekla ze mi ale zadny dopis neprisel a ze i kdybych bto chtela zaplatit,tak nemam kam a on mi rekl,ze mam cekat na dopis a sms si nevsimat. A az mi prijde dopis tak teprve pak do 5 dnu zaplatit.
Neptala jste se na policii? Myslim si,ze ty musi vedet zda musime ci nemusime to zaplatit..
  • 0

<<

paja43

Příspěvky: 16

Registrován: 27 srp 2010 10:45

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 11:10

Bohužel na policii jsem nešla.Ti parchanti mají napsáno ve smlouvě že finanční společnost má právo na náhradu svých nákladů.Dohodou smluvních stran se tyto náklady finančni společnosti stanovují paušální částkou 5000,-Kč...přesně jsem Vám opsala tak jak to tam mají-bohužel jsem si tohoto odstavce při podpisu nevšimla ani mě to nenapadlo že když mají napsáno bez poplatku předem tak že může toto vzniknout.Neudělali pro mě nic a ještě chtějí peníze-je to z jejich strany levárna a já smlouvu podepsala aniž bych si toho všimla...bohužel nemám finanční prostředky na to abych se soudila nebo platila nějakou exekuci a podobně tak jsem to bohužel dnes zaplatila.Pokud znáte někdo nějakého právníka,nebo někdo zjistíte jak to ve skutečnosti je tak mi prosím dejte vědět a já se klidně připojím a budu to po nich požadovat zpátky
  • 0

<<

milulu

Příspěvky: 8

Registrován: 11 lis 2010 13:10

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 11:48

paja43 píše:Bohužel na policii jsem nešla.Ti parchanti mají napsáno ve smlouvě že finanční společnost má právo na náhradu svých nákladů.Dohodou smluvních stran se tyto náklady finančni společnosti stanovují paušální částkou 5000,-Kč...přesně jsem Vám opsala tak jak to tam mají-bohužel jsem si tohoto odstavce při podpisu nevšimla ani mě to nenapadlo že když mají napsáno bez poplatku předem tak že může toto vzniknout.Neudělali pro mě nic a ještě chtějí peníze-je to z jejich strany levárna a já smlouvu podepsala aniž bych si toho všimla...bohužel nemám finanční prostředky na to abych se soudila nebo platila nějakou exekuci a podobně tak jsem to bohužel dnes zaplatila.Pokud znáte někdo nějakého právníka,nebo někdo zjistíte jak to ve skutečnosti je tak mi prosím dejte vědět a já se klidně připojím a budu to po nich požadovat zpátky




Jak je to dlouho co jste podepsala smlouvu? Měla jste jít na policii,zda na to mají nárok a zda se to fakt musí zaplatit a pokud je smlouva podepsana delší dobu,tak je sance ze se to platit nemusi. Jdete na policii klidne i ted po zaplaceni a zkuste podat trestni oznameni.. Ja tu smlouvu nasla,tak ji jdu procist a az mi prijde dopis tak jdu na policii taky.To je zivot..Povidejte mi o tom,jsem sma s triletyma dvojcatama,tak vim co to je byt financne v haji..Ale musime vsichni bojovat a za zeptani nic nedame...
  • 0

<<

milulu

Příspěvky: 8

Registrován: 11 lis 2010 13:10

Reputace: 0

Příspěvek 17 lis 2010 08:28

Myslim si,i jsem se o tom radila,že neni nutné platit 5.000kč dokud nám milá firma nedoloží potřebnou dokumentaci,kde nám ukáže kde všude se nám snažila sehnat nějaky uver. Takže lidičky,tímto Vás prosim,uhánějte kvůli potřebným dokumentum.Dřív nic neplaťte.A exekuce nebude bez soudu a ten nebude bez dokumentu o kterych jsem se uz zminovala.Ktery by museli dolozit.
  • 0

<<

milulu

Příspěvky: 8

Registrován: 11 lis 2010 13:10

Reputace: 0

Příspěvek 17 lis 2010 19:17

Lidičky,firma začala posílat sms zprávy,že úvěr je schválený...Máme volat tel.číslo 9009.....radši nevolat.Myslím si,že je to drahé volání...
  • 0

<<

paja43

Příspěvky: 16

Registrován: 27 srp 2010 10:45

Reputace: 0

Příspěvek 17 lis 2010 21:55

Zaručeně NEVOLAT....přijdete o další peníze
  • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 18 lis 2010 07:07

Tady jsem něco zkopírovala ze servru policiste.cz Je dobrý to vědět.



Čísla začínající trojčíslím 900 … … je vždy za zvýšený tarif!
Cenu za 1 minutu volání pak vyjadřuje čtvrtá a pátá číslice tohoto telefonního čísla.
Například volání na telefonní číslo 900 082 239 stojí 8,- Kč za jednu minutu, volání na telefonní číslo 900 952 357 stojí 95,- Kč/ za 1 minutu atd.
  • 0

Naposledy upravil Janka dne 18 lis 2010 07:08, celkově upraveno 1
<<

Lena82

Příspěvky: 1

Registrován: 23 lis 2010 16:03

Reputace: 0

Příspěvek 23 lis 2010 16:07

Prosím někoho,kdo máte smlouvu od Bussiness development consulting.Také jsem se napálila,ale nemohu najít tu svou a potřebuji kopii.Najde se někdo kdo pomůže?Zajímají mě pouze podmínky smlouvy,potřebuji je k právníkovi.Jestli se někdo najde,odpovězte prosím na Napol@seznam.cz.Díky
  • 0

Předchozí

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

  • menu
cron