• menu
    obsah

Upozornění na zjevné podvodné jednání

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Fenka20

Příspěvky: 1

Registrován: 09 lis 2010 07:47

Reputace: 0

Příspěvek 09 lis 2010 08:06

Dobrý den, jsem trochu asi vyjímka - nikomu jsem nenaletěl. Přes internet jsem kdysi dávno požádal jednu společnost o půjčku, ale nikdo se neozval, tak jsem na to zapoměl. Až tento týden jsem od společnosti Power and Products Capital Group dostal nabídku půjčky. Upozorňuji, že nemám v současnosti zájem o žádnou půjčku. Protože jsem si na tomto fóru již dříve přečetl negativní info na některé společnosti, jak chtěli povolení k inkasu apod., jen tak ze zvědavosti jsem si na tuhle firmu "posvítil". A ejhle! Opět podvodníci, jen pod rouškou jiného názvu. Lidi neblbněte - pokud máte problémy se splácením půjček, nevytloukejte klín klínem. Zajděte si v místě bydliště za právníkem a poraďte se s ním, jak se dá nepříjemná situace řešit. Bude Vás to stát nějaký peníz, ale je to lepší, než "krmit" svými penězi nějakého podvodníka. A ještě jedna rada - nekontaktujte právníky přes internet mimo své bydliště - osobní kontakt je nejlepší - některé informace jsou na netu zavádějící a mohli by jste na ně doplatit. Radím, protože s tím mám vlastní zkušenost.
  • 0

<<

mišule

Příspěvky: 7

Registrován: 08 lis 2010 06:55

Reputace: 0

Příspěvek 16 lis 2010 12:05

Já mám jiný problém, půjčila jsem peníze svým známým a ti mi je nemohou vrátit. Bohužel jsem o tom svému manželovi neřekla. A teď ty peníze nemůžu sehnat. Nejsem nikde vedena ani nemám exekuci, ale potřebuji je sehnat tak, aby to můj manžel nevěděl a je to problém.
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

  • menu
cron