• menu
    obsah

Odpoved Adminovi

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Tomas

Příspěvky: 1

Registrován: 21 dub 2010 06:30

Reputace: 0

Příspěvek 21 dub 2010 06:36

Mily Admine i kdyby si pani Privratska to doporuceni napsala sama tak pravem jelikoz mam udelane oddluzeni primo od ni a jsem spokojeny jelikoz jsem bez dluhu (a za vodou) je nas vic kterym pomohla a jestli si doporuceni napsala sama tak jen proto ze nechce aby se dalsi lide nachytali na podvody dela to opravdu doma.Dela s Ing. Kumorkem z Orluve a ten je taky fajn vse jsem mel za 10 hotove tak bud tak hodny a stahni to obvineni nebo si zani zajed a ona ti taky pomuze maji dokonce i webovky kolik z podvodniku je ma? www.1oddluzovaci.cz nechci se ji zastavat ale vim ze kdyz neco slibi tak to splni Diky Tomas
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 21 dub 2010 09:10

Dale upozorňuji že toto je další falešné doporučení jako zde: http://www.uverovepodvody.eu/topic41-oddluzeni-statem.html
Eva a Tomas je stejný člověk.

Myslíte že seriozní firma si zakládá účty aby se mohla tvářit jako spokojený zákazník?
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

v.k.

Příspěvky: 7

Registrován: 10 dub 2010 14:17

Reputace: 0

Příspěvek 30 dub 2010 21:07

Zdravim,admine dělate dobrou praci,chtěla bych upozornit na solidni ,ferovou a hlavně rychlo vyřizujici půjčky spol.Credium.Po dvou letem ,je tu konečně levna nebankovka.Pevně věřim ,že se co nejdele udrži !!!!!!
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

  • menu
cron