Příspěvek 30 dub 2010 13:15

dobrý den,chci všechny varovat před tímto pánem,jestli se tak vůbec jmenuje..napsal mi smsku ohledně nabídky půjčky - reagovala jsem na několik inzerátů,takže jsem nevěděla přesně o koho jde..vypadal solidně,pořád psal smsky,ale zavolat jsem mu nemohla..domluvili jsme se na půjčce 400 000kč jen na doklady totožnosti s tím,že nejprve vložím zálohu na bonityng,jak napsal..nejprve to bylo 5000kč,pak 5252kč a pak dokonce 6000kč..jelikož jsem tolik neměla,tak jsme se dohodli alespoň na polovině,tedy 3000kč,které jsem si zapůjčila..vložila jsem je na účet 181803303-0600 u GE Money bank a jak říkal tento pán měla mu důvěřovat,že ještě ten den ve sjednanou dobu dorazí..když cesta trvala nějak dlouho,tak jsem mu napsala,kde je..prý ještě 30min. a bude u mě..po 3-4 hodině jsem mu opět napsala a on mi najednou sdělil,že banka to zamítla a musím doplatit zbytek peněz,otočili to a až vložím doplatek,tak přijedou..peníze samozřejmě nazpět poslat nechce a prý po stornování stejně ztrhnou 2800kč..prostě podivné!!!nevěřte mu!!!
  • 0