• menu
  obsah

Asterie

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

ABC

Příspěvky: 18

Registrován: 12 lis 2010 15:25

Reputace: 0

Příspěvek 12 lis 2010 15:48

Chtěla bych Vás upozornit na oddlužovací společnost Asterii.
Pracovníci této firmy jsou podvodníci, kteří se vydávají za poctivé, přitom jim jde jen o vaše peníze. Díky této společnosti jsem teď v registru, ač jsem ještě nedavno nebyla a navíc se na mě hrnou od všech mých veřitelů upomínky a výhrůžné dopisy o nařízení exekuce přesto, že mi společnost Asterie měla z peněz, které jsem jim měsíčně posílala pomoci. Místo toho mám ještě větší problémy.
Společnost Asterie o sobě prezentuje, že mají přes 4000 spokojených klientů a nikde prý o nich nenajdete záporné hodnocení. Háček je v tom, že o nich nikde nenajdete ani kladné hodnocení, pouze to, co si sami na sebe napíší.
Jsem teď díky jejich praktikám nešťastná a vůbec netuším, co bude dál:(
 • 0

Naposledy upravil ABC dne 12 lis 2010 20:54, celkově upraveno 1
<<

Robert20

Příspěvky: 41

Registrován: 11 lis 2010 15:23

Reputace: 0

Příspěvek 14 lis 2010 15:55

Ano také jsme naletěli:-( jsou to všechno..., teď zkoušíme oddlužení u nějaké společnosti Attila financial s. r. o. a nevím jestli je to solidní nebo ne, ale vím jedno a to, že jsme ve strašném průseru, protože všichni věřitelé po nás jdou:-( a nevíme co dál
 • 0

<<

Emily

Příspěvky: 87

Registrován: 15 kvě 2010 00:48

Reputace: 0

Příspěvek 14 lis 2010 16:22

Oddlužení jedině přes právníka a insolvenční soud. Žááádnááá společnost vás neoddluží......
 • 0

<<

Robert20

Příspěvky: 41

Registrován: 11 lis 2010 15:23

Reputace: 0

Příspěvek 15 lis 2010 17:20

Myslím, že je nás více...a je to opravdu strašné taky nevíme co bude dál
 • 0

<<

ABC

Příspěvky: 18

Registrován: 12 lis 2010 15:25

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 14:56

Teď po mě chtějí ještě poplatek 2200,- za odstoupení od smlouvy:(
 • 0

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 25 lis 2010 17:04

ABC píše:Teď po mě chtějí ještě poplatek 2200,- za odstoupení od smlouvy:(Museli to mít ve smlouvě, že pokud od níc odstoupíte, budete něco platit.
 • 0

<<

ladislavlouda

Příspěvky: 1

Registrován: 26 lis 2010 15:48

Reputace: 0

Příspěvek 26 lis 2010 15:52

Vážení,ať tady čtete názory klientů nebo nekalé konkurence je to vždy pouze vaše volba jek naložit s vašimi problémy.Každopádně by jste měli vědět, že žádný z věřitelů kterým dlužíte peníze s vámi nebude jednat v rukavičkách,dlužíte peníze a oni je chtějí zpět a je jim jedno kde na to vezmete,dokonce zacházejí tak daleko, že vás vystavují hned několika trestným činům (zvýhodňování věřitele a poškozování věřitele)těm společnostem je absolutně jedno jak s vámi budou jednat,hlavněže se jim podaří z vás pod nátlakem vyhrožování exekucí atd. z vás ty peníze dostat. Já osobně mám nemalé zkušenosti s některými obchodními zástupci,kteří jednají na hraně zákona a někdy jejich praktiky zachází až do stádia vydírání a kolikrát i fyzickému napadení.Proč se nechávat neustále zastrašovat??? Pokud že začnete kompletně řešit své závazky byť i přes naší společnost,kde máte kdykoliv přehled o všem co klient potřebuje a navíc za minimální náklady,které vám neumožní žádný advokát v ČR. Uvědom te si lidičky jednu věc:pokud že máte finanční problémy a nestíháte platit to co máte dáno smluvně od vaších věřitelů a budete splácet všem věřitelům to co bude ve vaších silách tak aby jste se nedostali do křížku se zákonem zvýhodňování věřitele nebo poškozování věřitele, nikdy vás žádný soud nepošle do exekuce,to by vám rovnou mohli říct aby jste si na své splátky šli někam půjčit a to přeci není etické a ani to nikomu nepřísluší aby vás do takových praktik tlačili. Abych to na závěr shrnul:Asterie je na tomto trhu již čtvrtým rokem to si myslím, že samo o sobě působí dost věrohodně, hlavně proto, že nemá důvod si měnit jméno a hlavně, kdyby bylo něco v rozporu se zákonem,určitě by zasáhla ČNB nebo jiná instituce,která má povinost hlídat společnosti podnikající ve financích. Já osobně u této společnosti pracuji již 3 roky a věřte mi že nikdy mě nemusel nikdo nazvat podvodníkem.S klienty jednají naší spolupracovníci,takže kdyby se cítili klienti poškození určitě by si stěžovali na ně,ale protože je tady vše psané proti Asterii tak jsem přesvědčen že 95% kritiky je zde od konkurence,která jedná zcela jinak a nekorektně vůči klientům.Navíc není věrohodné vystupovat jako Anonym.Přeji všem pěkný den. Ladislav Louda. l.louda@asterie.cz
 • 0

<<

aesc

Příspěvky: 6

Registrován: 06 lis 2010 10:56

Reputace: 0

Příspěvek 28 lis 2010 10:01

Vážený pane Loudo!

Jestli, že pracujete u Asterie 3 roky, jak píšete tak dobře víte, že společnosti jako Cetelem, Essox, GE Money, Home Credit a i Česká spořitelna a jistě i další jednají jen přímo z dlužníkem a ne přes třetí subjekt.
Podpisem mandátní smlouvy a plné moci dojde pouze jen k dalšímu zadlužení. Při první splátce si vezmete /Asterie/ nemalou část jako poplatek na Vaši činnost a při výpovědi smlouvy požadujete 10 000 Kč.
Od výše uvedených společností jste dostali několikrát písemně, že budou jednat jen přímo s dlužníkem a ne s nějakým sprostředkovatelem.
Takže když to shrneme jedná se jen o další podvod na lidech, kteří se chytají každé možnosti, jak se dostat z tíživé finanční situace do které se dostali.

O Asterii a podobných splečnostech bylo vysíláno několikrát v různých televizích.

PS: nejsem žádná konkurence, jen další z mnoha lidí kteří si naběhli na sliby pochybných společností
 • 0

<<

ABC

Příspěvky: 18

Registrován: 12 lis 2010 15:25

Reputace: 0

Příspěvek 04 pro 2010 22:07

ladislavlouda píše:Vážení,ať tady čtete názory klientů nebo nekalé konkurence je to vždy pouze vaše volba jek naložit s vašimi problémy.Každopádně by jste měli vědět, že žádný z věřitelů kterým dlužíte peníze s vámi nebude jednat v rukavičkách,dlužíte peníze a oni je chtějí zpět a je jim jedno kde na to vezmete,dokonce zacházejí tak daleko, že vás vystavují hned několika trestným činům (zvýhodňování věřitele a poškozování věřitele)těm společnostem je absolutně jedno jak s vámi budou jednat,hlavněže se jim podaří z vás pod nátlakem vyhrožování exekucí atd. z vás ty peníze dostat. Já osobně mám nemalé zkušenosti s některými obchodními zástupci,kteří jednají na hraně zákona a někdy jejich praktiky zachází až do stádia vydírání a kolikrát i fyzickému napadení.Proč se nechávat neustále zastrašovat??? Pokud že začnete kompletně řešit své závazky byť i přes naší společnost,kde máte kdykoliv přehled o všem co klient potřebuje a navíc za minimální náklady,které vám neumožní žádný advokát v ČR. Uvědom te si lidičky jednu věc:pokud že máte finanční problémy a nestíháte platit to co máte dáno smluvně od vaších věřitelů a budete splácet všem věřitelům to co bude ve vaších silách tak aby jste se nedostali do křížku se zákonem zvýhodňování věřitele nebo poškozování věřitele, nikdy vás žádný soud nepošle do exekuce,to by vám rovnou mohli říct aby jste si na své splátky šli někam půjčit a to přeci není etické a ani to nikomu nepřísluší aby vás do takových praktik tlačili. Abych to na závěr shrnul:Asterie je na tomto trhu již čtvrtým rokem to si myslím, že samo o sobě působí dost věrohodně, hlavně proto, že nemá důvod si měnit jméno a hlavně, kdyby bylo něco v rozporu se zákonem,určitě by zasáhla ČNB nebo jiná instituce,která má povinost hlídat společnosti podnikající ve financích. Já osobně u této společnosti pracuji již 3 roky a věřte mi že nikdy mě nemusel nikdo nazvat podvodníkem.S klienty jednají naší spolupracovníci,takže kdyby se cítili klienti poškození určitě by si stěžovali na ně,ale protože je tady vše psané proti Asterii tak jsem přesvědčen že 95% kritiky je zde od konkurence,která jedná zcela jinak a nekorektně vůči klientům.Navíc není věrohodné vystupovat jako Anonym.Přeji všem pěkný den. Ladislav Louda. l.louda@asterie.cz

Děláte si z nás legraci nebo co? Vaše firma je naprosto nespolehlivá co se oddlužení týče. Mám s váma čerstvou zkušenost a to sakra blbou. Než jsem s vámi něco začala, nebyla jsem v registru, teď tam jsem a odevšaď se na mě valí upomínky a výhrůžky. Nejen že mi naskákali dost velké penále kvůli nezaplaceným splátkám, ale ještě po mě vaše společnost požaduje pokutu za odstoupení od smlouvy! Co si kurva myslíte že děláte??? Jste podvodníci a vůbec to s lidma nemyslíte dobře, jde vám jen o sebe. Věřte, že kdybych vás tady teď měla, tak vás roztrhnu jak hada, protože díky vám jsem v ještě větší ****. Mrzí mě, že jsem si s vámi vůbec kdy něco začla. Česká spořitelna s váma vůbec nechce jednat a Cetelem taky ne. Takže jste mi vůbec nepomohli, jen jste si vzali peníze a tím to zhaslo. Měli jste na to několik měsíců a za tu dobu jste neudělali vůbec nic. A jediný čím argumentuje je to, že se tu do vás obouvá konkurence. Fujtajksl....
 • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 04 pro 2010 22:45

Emoce jsou sice silné, ale vyvarujme se prosím vulgárních příspěvků. Děkuji.
 • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.

Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

 • menu
cron