• menu
    obsah

obchodni uverove centrum

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

týnkka23

Příspěvky: 1

Registrován: 04 čer 2010 17:32

Reputace: 0

Příspěvek 04 čer 2010 19:18

mnate nekdo zkusenost s obchodni uverovou spolecnosti s.r.o???dekuji
  • 0

<<

Kristýna

Příspěvky: 2

Registrován: 05 čer 2010 22:20

Reputace: 0

Příspěvek 05 čer 2010 22:27

Vlastní zkušenost s nimi nemám, ale na servru neplatimpoplatky.cz se o této společnosti nic hezkýho nepsalo. Zkuste si to zadat do vyhledávače googlu. Ale v případě, že chtějí poplatek dopředu, nebo snad povolení k inkasu z Vašeho účtu, tak v tom bude nějaký podvod. Doporučuji v případě poplatku nebo inkasa nepodepisovat smlouvu. V případě, že nemůžete požádat o půjčku firmy jako je třeba Home credit nebo Cetelem, můžete to zkusit ještě u Providentu nebo Smartu. Nepůjčí velkou částku, ale je to bez poplatku. Bohužel s nehorázným úrokem. V případě, že nemůžete žádat ani u těchto společností Vaše šance jsou velmi mizivé. Je tu ještě možnost získat úvěr s ručením nemovitostí. I v tomto případě je třeba si dobře rozmyslet u koho podepisujete smlouvu. Jedinou jistotou je, že úvěr o který žádáte opravdu dostanete i když jste ve všech registrech.
  • 0

<<

sintie

Příspěvky: 4

Registrován: 27 čer 2010 10:11

Reputace: 0

Příspěvek 28 čer 2010 15:29

Tato spol. je původně Money Group.
  • 0

<<

silva49

Příspěvek 30 črc 2010 09:34

Dobrý den,pokud jste byli také podvedeni touhle firmou.Podívejte se na www.obchodniuverovecentrum.estranky.cz

<<

Brona

Příspěvky: 2

Registrován: 17 srp 2010 22:04

Reputace: 0

Příspěvek 17 srp 2010 22:11

Prosím,dostal někdo z Vás tady půjčku od EURO FUTURE,a BALDRINE INVEST s.r.o?Dneska mi přišli papíry na vyřízení půjčky od těchto dvěch finančních firem,tak bych se chtěla informovat,jestli ste někdo peníze dostali,nebo si jen stáhli poplatek 4900Kč,a Vy nic?Jestli můžete,odepište mi prosím co nejrychlej,zítra,nebo pozítří bych vše vyřídila a poslala,takže abych nenaletěla.Děkuji za každou odpověd.
sado4@seznam.cz
  • 0

<<

Karel4

Příspěvek 18 srp 2010 16:00

Také jsem dostal od EURO FUTURE smlouvu i s povolením inkasa. I když píší,že si poplatek vezmou až po poskytnutí půjčky,přesto trvají na okamžitém povolení inkasa. Pokud získáte nějaké zkušenosti,dejte mi,prosím vědět na této stránce. Díky Karel

<<

P*

Příspěvek 18 srp 2010 16:17

Brona píše:Prosím,dostal někdo z Vás tady půjčku od EURO FUTURE,a BALDRINE INVEST s.r.o?Dneska mi přišli papíry na vyřízení půjčky od těchto dvěch finančních firem,tak bych se chtěla informovat,jestli ste někdo peníze dostali,nebo si jen stáhli poplatek 4900Kč,a Vy nic?Jestli můžete,odepište mi prosím co nejrychlej,zítra,nebo pozítří bych vše vyřídila a poslala,takže abych nenaletěla.Děkuji za každou odpověd.
sado4@seznam.cz



Nebrat, oboji podvod, jakekoliv Inkaso nebo Poplatek predem je vzdy podvod. VZDY!

P*

<<

Janinka

Příspěvky: 2

Registrován: 05 říj 2010 13:29

Reputace: 0

Příspěvek 05 říj 2010 13:45

Mám a jistě že špatnou,šla jsem tak daleko že se mnou komunikoval pouze jejich právník...a když mi poslali že mám schválenou půjčku...POZOR! za 1 400kč,tak už jsem toho měla dost,právník mi zdělil že je to pro ověření mé schopnosti splácet,ale to už si ověřovali tři měsíce před tím že platím pojistku,kterou jsem mimochodem odmítla podepsat za těchto podmínek..no poslala jsem stížnost na ČNB.
  • 0

<<

bob3s

Příspěvky: 1

Registrován: 04 lis 2010 20:59

Reputace: 0

Příspěvek 04 lis 2010 21:09

dobry den mate nekdo zkusenost s půjckou www.pujckabezuroku.cz ??dekuji moc
  • 0

<<

aesc

Příspěvky: 6

Registrován: 06 lis 2010 10:56

Reputace: 0

Příspěvek 06 lis 2010 11:01

dobrý den, znáte někdo nebo máte popřípadě nějakou zkušenost s

MSC MONEY SERVICE CORPORATION, a.s.

E-Mail: info@mscorp.cz

Sídlo:
Hamerská 137/44
779 00 OLOMOUC

IČ: 285 74 010
DIČ: CZ28574010


Společnost zapsaná u obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl B, vložka 10091

Díky za info
  • 0

<<

zdenka

Příspěvky: 3

Registrován: 09 lis 2010 09:36

Reputace: 0

Příspěvek 09 lis 2010 09:51

velký podvod,vyšetřovala je i PČR.ale mají smlouvu pouze na zprostředkování,takže s úsměvem podvádí dál.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 09 lis 2010 12:52

Souhlas, tato firma se na podobných webech vyskytuje bohužel až velmi často.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Venca

Příspěvky: 24

Registrován: 23 čer 2010 09:42

Reputace: 0

Příspěvek 09 lis 2010 14:48

Obchodní úvěrové centrum-Olomouc!!!Bacha nic neplatte a raději tam vůbec nechodte§Pozor na pana Šebestu,hodný člověk co vám pomůže ještě do větších problémů!!!
  • 0

<<

Jaroslav

Příspěvky: 1

Registrován: 11 lis 2010 15:01

Reputace: 0

Příspěvek 11 lis 2010 15:24

Karel4 píše:Také jsem dostal od EURO FUTURE smlouvu i s povolením inkasa. I když píší,že si poplatek vezmou až po poskytnutí půjčky,přesto trvají na okamžitém povolení inkasa. Pokud získáte nějaké zkušenosti,dejte mi,prosím vědět na této stránce. Díky Karel



Zdravím,
tady půjčku nedostanete.Osobní zkušenost.
Jarda
  • 0

<<

marcela59

Příspěvky: 2

Registrován: 17 led 2011 21:49

Bydliště: Tanvald

Reputace: 0

Příspěvek 17 led 2011 22:12

to můžu potvrdit akorát Vám ty syčácy vyberou konto
  • 0

<<

Marie

Příspěvky: 67

Registrován: 19 pro 2010 23:29

Reputace: 0

Příspěvek 18 led 2011 11:49

Dobrý den, koukám že tu podvedených stále přibývá a co jich je ještě takových, kteří nemají možnost se podívat na internet, nebo s ním neumí pracovat (starší lidé nemají PC ). Jak jsem tu už psala, moje dcera je taky jedna z těch podvedených euro future a přidala se k hromadné žalobě s pí.Černou, Nathalia05@seznam.cz která tu hledá další podvedené a nabízí pomoc k přidání se k žalobě (najdete ji tady také na facebooku). Dceru poté kontaktovala přes email a dala ji kontakt na právníka (právníkovi se nic neplatí), který ji sdělil, jaký bude postup a co má říct v případě, že ji euro future osloví s dalším vyhrožováním. Taky mě napadlo, jestli by nebylo dobré, podat bezplatný inzerát do všech možných novin aby se podvedení přihlásili k hromadným žalobám a další lidé by snad konečně nenalatěli na podvodníky.
  • 0


Zpět na Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

  • menu
cron