• menu
    obsah

Provident

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 10 zář 2010 18:23

Je tady někdo, kdo má půjčku u společnosti Provident? Pokud ano, jak jste s jejich službou spokojeni?

Také jsem kdysi přemýšlela si od nich půjčit, ale splácet každý týden je naprostý nesmysl (samozřejmě, že u nižší půjčky, kde se splácí třeba 200korun týdně to není až taková suma, ale když si potom půjčíte např. 30tisíc, splácíte i tisíc korun týdně a to je teda palba!!!) a potom - mají strašně vysoké RSPN. Kdybych si půjčila 50tisíc, zaplatím za necelý rok skoro 100tisíc.
Neuvěřitelné. To zavání lichvou:(
  • 0

<<

kernavek

Příspěvky: 2

Registrován: 15 zář 2010 15:54

Reputace: 0

Příspěvek 15 zář 2010 16:07

Taky,že to je lichvařina.To si to půjčte někde jinde,jestli můžete,ale u téhle společnosti určitě ne.S pozdravem kernavek.
  • 0

<<

zdenka

Příspěvky: 3

Registrován: 09 lis 2010 09:36

Reputace: 0

Příspěvek 09 lis 2010 09:56

To je sice pravda,ale byli jediní,kteří mi pomohli a to,co slíbili,splnili.Taky Vám všechno řeknou dopředu a dá se domluvit i na snížení splátek,když jste opravdu v bryndě.Splácela jsem sice hodně ,ale ostatní tzv. solidní firmy dali všechny ruce pryč,jakmile zjistili,že vlastně nejsem pro ně klient.na kterém se dá trhnout.Taky je pravda,že hodně přeplatíte,ale to všude-jenom si zkuste propočítat třeba HOme credit apod.Nechci nikoho přesvědčovat,jenom si myslím,že když všechno,tak určitě nejsou podvodníci.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 09 lis 2010 12:59

Souhlasím s tím, že podvod to není. NA rozdíl od ostatních firem skutečně peníze dostanete za předem avízovaných podmínek. Ten úrok je samozřejmě astronomický. To už je ale věc jiná.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.

Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

  • menu
cron