• menu
    obsah

Co si o tom myslíte?

Moderátor: ÚvěrovéPodvody.eu

<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 06 lis 2010 19:22

Volala jsem na inzerát z novin, kde přímý poskytovatel nabízí půjčky. Ptala jsem se na půjčku 250tis. prý půjčují i takovéto částky bez zástavy a ručitele. Musím se tedy dostavit k nim do kanceláře, kde to se mnou všechno sepíší a vyhodnotí. To vyhodnocení bude stát 500,- nic jiného se neplatí.
Tak bych chtěla vědět, co si o tom myslíte, jestli už jste se s tím třeba někdo setkal. Říkám si že to vyzkouším, kdyžtak přijdu "jen" o pětistovku. Bylo by fajn kdyby to vyšlo. Jenže mi pořád vrtá hlavou, kde je ten háček. Schůzku jsem si s tou paní ještě nedomluvila, ale brzy to udělám.
Dám pak samozřejmě vědět, jak to dopadlo.
  • 0

<<

ÚvěrovéPodvody.eu

Uživatelský avatar

Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 142

Registrován: 18 bře 2010 17:23

Bydliště: Tam kde lišky dávaj dobrou noc :)

Reputace: 0

Příspěvek 07 lis 2010 17:49

Souhlasím, 500kč není moc, záleží na tom, zdali tam budete muset něco podepsat, např. ve smyslu životního pojištění od AXA pojišťovny nebo od jiných lumpů.

Dějte vědět, jak vše dopadlo.
  • 0

Podvody, černá listina, diskuze: ÚvěrovéPodvody.eu
Na všechny stejný metr, nikdo není víc nikdo není míň.
<<

Janka

Příspěvky: 213

Registrován: 07 zář 2010 16:12

Bydliště: Vysočina

Reputace: 0

Příspěvek 24 lis 2010 18:25

Před chvilkou mi volala kamarádka, byla na schůzce v jejich kanceláři. Vše prý probíhalo hladce, zaplatila 500korun, milá paní a příjemný pán jí vysvětlili co a jak, kolik bude měsíčně splácet, dali v klidu přečíst smlouvu atd...No a na konci jí řekli, že je pro uzavření úvěru nutné uzavřít životní pojištění, ale že to už je prý jen formalita (mimochodem formalita, která by měsíčně stála 790,-) Tak prý jim pěkně poděkovala a s tím, že už jedno životko má se s nimi rozloučila.
Takže jsme ani nezjistili, zda opravdu poskytují půjčky, nebo je to opět podvod.
  • 0


Zpět na Otázky, poradna - kde vzít půjčku, nebo úvěr

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

  • menu
cron